Ofertat në afërsi të zonës tuaj | Vëndndodhja ime | Ikonat
SUPER VILE ME QERA

Me Qera €4,000
 • 8 dhoma
 • 5 banjo
 • 460
*-SUPER VILE ME QERA.*-SIPERFAQE 460 M2.*-CMIMI 4000 EURO /MUAJ.*-VILA NODHET NE NJE NGA ZONAT ME TE KERKUARA TE TIRANES ME AJER TE PASTER DHE PAMJE NGA TIRANA.
SHITET 1+1 KOPSHTI BOTANIK KODRA DIELLIT

Në Shitje €59,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 65
*-SHITET APARTAMENT 1+1.*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT 65 M2.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2 TE NJE PALLATI TE RI.*-CMIMI 59000 EURO.*-APARTAMENTI NDOD
APARTAMENT NE SHITJE 2+1 PRANE MATERNITETIT, BRRYLI

Në Shitje €95,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 113
*-SHITET APARTAMENT 2+1.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2.*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 113 M2.*-CMIMI 95000 EURO.*-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN
SHITET 2+1 PER BIZNES PRANE PIRAMIDES

Në Shitje €165,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-SHITET APARTAMENT 2+1.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 1 TE NJE PALLATI EKZISUTES PRANE PIRAMIDES.*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 80 M2.*-APARTAMENTI SHITET P
SHITET 2+1 ASTIR SUPER APARTAMENT

Në Shitje €78,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 93
*-SHITET APARTAMENT 2+1.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 8 ME ASHENSOR, SHKALLE TE GJERA DHE ME DRITE.*-APARTAMENTI ORIENTOHET I GJITHI NE POZICIONIN JUGLINDJE - PERNEDIM, O
APARTAMENT NE SHITJE 1+1 RRUGA 5 MAJI

Në Shitje €770M2
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 63
*-SHITET APARTAMENT 1+1.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATI E 6 ME ASHENSOR.*-APARTAMENTI DISPONON DOKUMENTACION TE RREGULLT.*-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN 5 MAJI PRAN
apartament 1+1 ne shitje rruga 5 maji

Në Shitje €48,500
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 63
*-SHITET APARTAMENT 1+1.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATI E 3 ME ASHENSOR.*-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN 5 MAJI PRANE CONCORD CENTER.*-PALLATI ESHTE I RI DHE KA PUNI
APARTAMENT 3+1 NE SHITJE RRUGA MINE PEZA

Në Shitje €78,000
 • 4 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-SHITET APARTAMENT 3+1.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2.*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT 100 M2.*-APARTAMENTI ORGANIZOHET NE 1 SALLON, 2 DHOMA GJUMI, 1 KUZHINE, 1 T
+APARTAMENT NE SHITJE 2+1+

Në Shitje €92,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
*-SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1.*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR.*-APARTAMENTI ORGANIZOHET NE 2 DHOMA GJUMI, 1 KUZHINE, 1 SALLON, 1 TUALET DHE BALLKON.*-SIPERFAQJA E
AMBJENT BIZNESI ME QERA BLLOK

Me Qera €5,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 500
*-AMBJET BIZNESI ME QERA.*-SIPERFAQE 500 M2.*-AMBJENTI KA 2 KATE NGA 250 M2 SECILI*-AMBJENTI NDODHET NE BLLOK DHE ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI, SUPERMARKE
AMBJENT BIZNESI

Me Qera €2,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 140
*-AMBJET BIZNESI ME QERA.*-SIPERFAQE 84 M2 + 50 M2 VERANDE.*-AMBJENTI NDODHET PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO DHE ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI, SI PASTICERI, DYQAN RROBASH, PARUKER
qera bllok qera bllok 3+1 bllok qera

Me Qera €600
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 132
*-APARTAMENT ME QERA 3+1*-APARTAMENTI ORGANIZOHET NE 3 DHOMA GJUMI, 1 SALLON, 2 BANJO, 2 BALLKONE*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 132 M2.*-APARATMENTI NDOHET NE ZONEN E ISH BLLOKUT, RRUGA
bannermain3