Në Shitje €350
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
Jepet apartament 2+1 me qera Ne katin e 8, me siperfaqe 80 m2 Prane “Kompleksi Vizion Plus” Cmimi: 350 Euro                      &nbs

Në Shitje €70,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 66
Apartament 2+1 Ne katin e 5 (i fundit), ndertim i rikonstruktuar Ndodhet prane Poliklinikes Nr.9 I mobiluar Me siperfaqe 66 m2 Cmimi: 70 000 Euro

Në Shitje €155,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 96
Apartament ne shitje 2+1 Rr. Gjik Kuqali, mbas postes 3 Kati i pare Me siperfaqe 96 m2 Pozicioni jug Me hipoteke Cmimi 155 000 euro

Në Shitje €240
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 65
Apartament 2+1  I mobiluar Gjysme bodrum, i pershtatshem per studente Cmimi 30000 leke

Në Shitje €80,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
Apartament 2+1 +1 wc.  Ndertim cilesor me sistem ngrohje ftohje dhe tualet te kompletuar. Pozicioni lindje perendim Me hipoteke Kodra pa shkuar te restorant 2 Luanet 800 euro/m2 ( i diskutueshem)

Në Shitje €104,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 130
*-Apartament 2+1+2wc. Kati i trete . *- Siperfaqja 130 m2.  *-Pozicioni perendim. *-Ndertim Cilesor. *-Adresa : Te kodra pa shkuar te restoranti 2 Luanet *-Cmimi: 800 euro/m2 (i diskutueshem)

Në Shitje €59,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 118
Shitet apartament 2+1+2 tualete me dritare.  Kati i trete , pozicioni jug-lindje. Ndertim cilesor Me hipoteke

Në Shitje €85,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 180
Apartament 2+1 + depo + 60 m2 verande me 120 m2 tarace te shtruar dhe te kufizuar. Kati i 5, pozicioni lindje perendim Me hipoteke Projekt mobilimi me arkitekt Ndertim cilesor Prane Vekos ne Autosrade
fallback-no-image-31091

Në Shitje €100,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 107
Shitet apartament me siperfaqe 107 m2 te brendshme.  I organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 studio guzhine dhe ambien ndenjeje bashke 1 tualet me dritare. Kati i pare, me hipoteke ,ndertim i ri , i mobi

Në Shitje €56,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 40
Shitet dyqan 40 m2 rr.Frosina Plaku pas Hotel Mondial.E pershtatshme per cdo lloj biznesiCmim okazion 56 mije euro.

Në Shitje €43,500
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 67
Zona/Rruga : Pandeli CaleRruga Pandeli Cale prane autostrades Tirane-Elbasan.Ne pozicion strategjik.I pershtatshem per bar kafe,market,ushqimore dhe cdo lloj biznesi tjeter

Në Shitje €49,500
 • 2 dhoma
 • banjo
 • 66
*-Super Okazion!! *-Shitet Apartament 2+1 66m2 *-Te Kodra Diellit. *-49500 euro.