fallback-no-image-153

Në Shitje €50,000
 • dhoma
 • banjo
 • 55
*-DYQAN  ME SIPERFAQE 55M2. *- ME 2 KATE . *-SIPERFAQE E KATIT TE PARE 35M2. *-SIPERFAQE  E KATIT  TE DYTE 20M2. *- KA KONDICIONER. *- KA ASPIRIM. *-KATI I 2 I SHTRUAR MEPARKET. *-ME HI
fallback-no-image-170

Në Shitje €800M2
 • dhoma
 • banjo
 • 452
*-SHITET BAR-PALESTER. *- NDERTIM I  RI. *- SIPERFAQE  450M2. *-I MOBILUAR . *-ME HIPOTEK. *- CMIMI:800EUROM2. *-ADRESA :KOMUNA E PARISIT.
fallback-no-image-184

Në Shitje €130,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 116
*-SHITET APARTAMENT 2+1. *- NDERTIM I RI. *- ME ASHENSOR. *-POZICIONI JUG-LINDJE-PERENDIM. *-SIPERFAQE:116M2. *-TUALETI ME DRITARE. *-ME HIPOTEK. *-CMIMI:130000EUROM2.
fallback-no-image-194

Në Shitje €90M2
 • dhoma
 • banjo
 • 5600
*-SHITET TRUALL  ME SIPERFAQE 5600M2. *- ME  BALLE NE RRUGEN KRYESORE 40M. *-AKSESE DHE ME RRUGEN DYTESORE. *-ME DOKUMENTACION TE RREGULLT. *-CMIMI:90EUROM2.
fallback-no-image-210

Në Shitje €900M2
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 120
*-SHITET APARTAMENT 4+1. *- NDERTIM I I VITIT 1992. *- I RIKONSTRUKTUAR TERESISHT. *-KA MUNDESI ORGANIZIMI EDHE NE 2 APARTAMENTE TE VECANT  PERKATESISHTE 2+1.&1+1. *-SIPERFAQE TOTALE 120M2. *
fallback-no-image-218

Në Shitje €700
 • 1+1 dhoma
 • 1 banjo
 • 55-75
*-SHITETN APARTAMENTE 1+1. *-SIPERFAQE 55-75M2. *- NDERTIM I RI. *- ME HIPOTEK. *-CMIMI:700EUROM2. *-MUNDESI ZGJEDHJE TE KATIT. *-TEK LIQENI I THATE.

Në Shitje €15,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 170
*-SHITET BIZNESI BAR-KAFE -RESTORANT ZGAR*-RR”IRFAN TOMINI”BLLOKU I VILAVE SELIT. TIRANE *-CMIMI:15000EURO.*-SIPERFAQE 80 M2.+VERAND 70M2.*-QIRAJA E AMBIENTIT 400EURO.*-Condizioner 60
fallback-no-image-251

Në Shitje €65,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 76
*-APARTAMENT 2+1. *- NDERTIM I RI. *- KATI I 2. *-I MOBILUAR. *- TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT. *-CMIMI:65000EURO.
fallback-no-image-402

Në Shitje €550,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 150
*-SHITET APARTAMENT 2+1. *-NDERTIM I RI. *-KATI I 3. *-POZICIONI JUG. *-PUNIME TEPER CILESORE. *-I MOBILUAR. *-ME HIPOTEK. *-KA GARAZH. *-SIPERFAQE TOTALE 150M2.

Në Shitje €248,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 223
*-SHITET APARTAMENT 2+1. *-NDRTIM I RI.  *-ME  HIPOTEK. *-KATI  3 DHE I4. *-PRANE KOPSHTI BOTANIK *-CMIMI:248.000ERO.
fallback-no-image-469

Në Shitje €110,000
 • 2 dhoma
 • banjo
 • 300
*-SHITET APARTAMENT 2+1. *-NDERTIM I RI. *-ME 2 ASHENSORE. *- KATI I 11. *- ME DOKUMENTACION TE RREGULLT. *- SIPERFAQE  E APARTAMENTIT 140M2. *- SIPERFAQE E  VERANDES 160M2. *- CMIMI:110.000
fallback-no-image-476

Në Shitje €125,000
 • 4 dhoma
 • 1 banjo
 • 63
*-SHITET DYQAN ME SIPERFAQE 63M2. *-AKTUALISH PARUKERI -QENDER ESTETIKE. *- NDERTIM EGZISTUES. *-PRANE ISH BLLOKUT. *-NE RRUGE KRYESORE. *-PRANE ISH BLLOKUT. *-CMIMI:125000euro.