Me Qera €700
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 200M2
*-APARTAMENT 2+1(DUBLEX) / ZONA E PAZARIT TE RI *-SIPERFAQE 200M2 *-CMIM 700EURO *-APARATMENTI ORGANIZOHET ME DY AMBJENTE QE LIDHEN NGA SHKALLE TE  *-BRENDSHME SECILI KAT KA 1SALLON DHE AMBJENT N

Me Qera €550
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 110M2
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA /ZONA E ZOGUT TE ZI *-SIPERFAQE 110M2 *-CMIMI 550EURO *-APARATAMENTI NDODHET 10MIN LARG RING CENTER(ZOGU I ZI) *-ORAGNIZOHET NE NJE SALLON DHE GATIM NGRENJE ,2 DHOMA GJUMI KU

Me Qera €330
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
*-APARTAMENT ME QERA 2+1  PRANE RRUGES BILL KLINTON *-SIPERFAQE 90 M2 *-CMIMI 330 EURO *-APARTAMENTI KA TIPOLOGJI 2+1, I CILI ORGANIZOHET MGA 2 DHOMA GJUMI *-1 SALLON NDENJE + AMBIENT GATIMI, 1 TUALE

Me Qera €250
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 110M2
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA / YZBERISHT *-SIPERFAQE 110 M2 *-CMIMI 250 EURO *-APARTAMENTI KA TIPOLOGJI 2+1+2, I CILI ORGANIZOHET NGA 2 DHOMA GJUMI *-1 SALLON NDENJE + AMBIENT GATIMI, 2 TUALETE, 1 BALLKON

Me Qera €1,400
 • 1 dhoma
 • 2 banjo
 • 201M2
*-DYQANE ME QERA / DRITAN HOXHA *-SIPERFAQE 201 M2 *-CMIMI 1400 EURO I DISKUTUESHEM *-AMBIENTI KA NJE HAPSIRE BOSHE PER TU PERSHTATUR SIPAS BIZNESIT, 2 TUALETE *-AMBIENTI ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE

Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 74M2
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA / 9 KATESHET *-SIPERFAQE 74 M2 *-CMIMI 400 EURO *-APARTAMENTI ESHTE ME TIPOLOGJI 1+1, I CILI ORGANIZOHET 1 DHOME GJUMI *-1 SALLON NDENJE + AMBIENT GATIMI, 1 TUALET, 2 BALKONE

Me Qera €450
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 84M2
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA/ STADIUMI DINAMO *-SIPERFAQE 84M2 *-CMIMI 450EURO *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 9 ME ASHENSOR, I MOBILUAR *-ORGANIZOHET NGA NJE SALLON+AMBJENT NGRENIE,NJE TUALET ,NJE DHOME

Me Qera €500
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 50M2
*-Ambjent Biznesi me qera TEK STADIUMI DINAMO *-SIPERFAQE 50M2 *-CMIMI 500EURO/NETO *-AMBJENTI ESHTE NE KATIN 0, I ORGANIZUAR ME DY DHOMA, NJE TUALET DHE  *-NJE AMBJENT GATIMI ,I PERSHTATSHEM VET

Me Qera €1,500
 • 1 dhoma
 • banjo
 • 560M2
*-MAGAZINE ME QERA  PRANE FUSHE MEZEZ  *-SIPERFAQE 560M2/NETO *-CMIMI 1500EURO /NETO *-AMBJENT I RI GJENDET  PRANE TOP CHANNEL

Me Qera €420
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 134M2
*-APARTAMENT 2+1 me qera /ZONA E RRUGES SE ELBASANIT *-SIPERFAQE 134M2 *-CMIMI 420EURO *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 ME ASHENSOR,ORGANIZOHET NGA NJE KORIDOR  *-DY TUALETE ,NJE SALLON I BOLLS

Me Qera €800
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 100M2
*-APARTAMENT 2+1 me qera/ TEK KRISTALI *-SIPERFAQE 100M2 *-CMIMI 800EURO *-KATI 5 ME ASHENSORE *-APARTAMENTI NDODHET PRANE QENDRES KRISTAL  ME TIPOLOGJI 2+1 *- JEPET ME QERA I MOBILUAR ME ORENDI

Me Qera €1,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 120m2
*-APARTAMENT 2+1 me qera PRANE STADIUMIT ARENA *-SIPERFAQE 120M2 *-CMIMI 1000EURO  *-APARTAMENTI NDODHET NE QENDER TE TIRANES ME TIPOLOGJI *-2+1+2.ORGANIZOHET NGA NJE KORRIDOR I CILI LIDH NJE TUA