Rezultatet e Kërkimit :

U gjetën 9 oferta
6bf36540-9e95-48db-9c2c-9fdc402b9f54

Me Qera €800
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 135
*-AMBIENT ZYRE 3+1 ME QERA*-SIPERFAQJA : 135 M2*-VENDNDODHJA : ISH BLLOKU, RRUGA PJETER BOGDANI*-KATI I 6*-NDERTIM I RI*-2 BALLKONE DHE
15415078413492541543_14352

Me Qera €1,200
 • 2 dhoma
 • 4 banjo
 • 120
*-APARTAMENT 2+1+2 ME QERA*-SIPERFAQJA : 120M2*-VENDNDODHJA : RR. ISLAM ALLA*-NDERTIM I RI*-4 BANJO*-CMIMI : 1200 EURO
2880251539780788222428639600_730813

Me Qera €3,500
 • dhoma
 • 4 banjo
 • 2000
*-AMBIENT MAGAZINIMI ME QERA*-SIPERFAQJA : 2000M2*-VENDNDODHJA : ISH KOMBINATI TEKSTIL*-3 KATE : KATI I - 1200M2, KATI I 2 DHE 3 - 800M2*-LINJE 3 F
SUPER VILE ME QERA

Me Qera €4,000
 • 8 dhoma
 • 5 banjo
 • 460
*-SUPER VILE ME QERA.*-SIPERFAQE 460 M2.*-CMIMI 4000 EURO /MUAJ.*-VILA NODHET NE NJE NGA ZONAT ME TE KERKUARA TE TIRANES ME AJER TE PASTER DHE PAMJE NGA TIRANA.
AMBJENT BIZNESI ME QERA BLLOK

Me Qera €5,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 500
*-AMBJET BIZNESI ME QERA.*-SIPERFAQE 500 M2.*-AMBJENTI KA 2 KATE NGA 250 M2 SECILI*-AMBJENTI NDODHET NE BLLOK DHE ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI, SUPERMARKE
AMBJENT BIZNESI

Me Qera €2,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 140
*-AMBJET BIZNESI ME QERA.*-SIPERFAQE 84 M2 + 50 M2 VERANDE.*-AMBJENTI NDODHET PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO DHE ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI, SI PASTICERI, DYQAN RROBASH, PARUKER
qera bllok qera bllok 3+1 bllok qera

Me Qera €600
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 132
*-APARTAMENT ME QERA 3+1*-APARTAMENTI ORGANIZOHET NE 3 DHOMA GJUMI, 1 SALLON, 2 BANJO, 2 BALLKONE*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 132 M2.*-APARATMENTI NDOHET NE ZONEN E ISH BLLOKUT, RRUGA
Apartament luksoz me qera 3+1

Me Qera €1,350
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 136.5
*-SUPER APARTAMENT ME QERA 3+1*-APARTAMENTI ORGANIZOHET NE 2 DHOMA GJUMI, 1  DHOME NDENJE, KUZHINE, 2 BANJO, 1 DHOME GADEROBE, 1 STUDIO DHE 1 BALLKONE.*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 13
93c09e75-ebe9-41bb-9946-e0f8f1e23404

Me Qera €5,000
 • 24 dhoma
 • banjo
 • 1650
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA*-SIPERFAQJA : 1650 M2 NDERTIM + 4000M2 GJELBERIM*-VENDNDODHJA : AUTOSTRADA TR-DR, PRANE CITY PARK*-24 DHOMA FUNKSIONALE*-
Untitled

Me Qera €35000LEKE
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 64
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA*-SIPERFAQJA : 64 M2*-VENDNDODHJA : PALLATET AGIMI, BLV BAJRAM CURRI*-KATI I 6, SHTESE*-I MOBILUAR*-CMIMI : 3500
apartament rruga sulejman delvina me qera

Me Qera €500
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 105
*-APARTAMENT ME QERA 2+1*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT 105 M2.*-APARTAMENTI NDODHET NE NJE PALLAT TE RI ME ASHENSOR.*-APARTAMENTI ESHTE TOTALISHT I MOBILUAR NE MENYRE BASHKEKOHORE.*-APART
APARTAMENT ME QERA 2+1 RRUGA ELBASANIT

Me Qera €400
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 97
*-APARTAMENT ME QERA 2+1*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT 97 M2.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATI E 5 TE NJE PALLATI TE RI ME ASHENSOR.*-APARTAMENTI ESHTE PJESERISHT I MOBI