Në Shitje €1,350
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 102.19M2
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE VARREZAVE TE DESHMOREVE *-SIPERFAQE 102.19M2 *-CMIMI 1350EURO/M2 *-KATI I 5 ME ASHENSORE *-APARTAMENTI KA TIPOLOGJI 2+1 DHE ORGANIZOHET NGA NJE SALLON  *-DHE NJE

Në Shitje €1,550
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 107.63M2
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE/ VARREZAT  E DESHMOREVE *-SIPERFAQE 107,63 M2 *-CMIMI 1550 EURO/M2 *-APARTAMENTI KA TIPOLOGJI 2+1, I CILI ORAGANIZOHET NGA 2 DHOMA GJUMI *-1 SALLON NDENJE + AMBIENT GAT

Në Shitje €1,550
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 116.53M2
*-APARTAMENT 2+1 / VARREZAT  E DESHMOREVE *-SIPERFAQE 116,53 M2 *-CMIMI 1550 EURO/M2 *-APRATAMENTI  KA TIPOLOGJI  2+1, I CILI ORAGANIZOHET NGA 2 DHOMA GJUMI,  *-1 SALLON NDENJE + A

Në Shitje €1,600
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 153M2
*-PENTHOUSE 3+1 PRANE VARREZAVE TE DESHMOREVE *-SIPERFAQE 153 M2 *-CMIMI 1600 EURO/M2 *-PENTHOUSE ORGANIZOHET NGA 1 SALLON I MADH I GJITHI ME VETRATE XHAMI *-ME PAMJE PANORAMIKE + AMBIENTE GATIMI , KA

Në Shitje €7,500
 • dhoma
 • banjo
 • 27
*-GARAZH NE SHITJE / DON BOSKO *-SIPERFAQE 27 M2 *-CMIMI 2700 EURO *-ESHTE AMBIENT BOSH I HAPUR,  *-KA MUNDESI RIKONSTRUKTIMI

Në Shitje €550
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 40M2
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA  PRANE KIKA2 *-SIPERFAQE 40M2 *-CMIMI 550EURO *-KATI 0 *-NDERTIM I RI ME FASADE XHAMI NJE TUALET ,I PERSHTATSHEM PER CDO TIP  *-BIZNESI.NE ZONEN ME TE PREFERUAR TE

Në Shitje €280,000
 • 5 dhoma
 • 3 banjo
 • 280M2
*-APARTAMENT NE SHITJE 4+1+3 PRANE PROFARMES *-SIPERFAQE 280M2 *-CMIMI 280.000EURO I DISKUTUESHEM *-APARTAMENTI ESHTE PAPAFINGO I ORGANIZUAR NE DY HYRJE SECILA NGA  *- 2 DHOMA GJUMI,1 SALLON +AMB

Në Shitje €196,000
 • 5 dhoma
 • 2 banjo
 • 181
*-APARTAMENT 4+1+2 /KODRA E DIELLIT *-SIPERFAQE 181 M2 *-CMIMI 196000 EURO *-APRTAMENTI KA TIPOLOGJI 4+1+2, I CILI ORAGANIZOHET NGA 4 DHOMA GJUMI *-1 SALLON NDENJE + AMBIENT GATIMI, 2 TUALETE, KU NJER

Në Shitje €78,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 103
*-APARTAMENT NE SHITJE 2+1 / FRESK *-SIPERFAQE 103 M2 *-CMIMI 78000 EURO *-APARTAMENTI KA TIPOLOGJI 2+1, I CILI ORGANIZOHET NGA 2 DHOMA GJUMI *-1 SALLON NDENJE + AMBIENT GATIMI, 1 TUALET ME DRITARE *-

Në Shitje €5,000
 • dhoma
 • banjo
 • 141
*-AMBIENT BIZNESI NE SHITJE / RRUGA KAVAJES *-SIPERFAQE 141 M BRENDA DHE 140 M VERANDE *-CMIMI 5000 EURO/M2 *-AMBIENTI NDODHET NE KATIN 0, ME VETRATA XHAMI *-I PERSHTATSHEM PER CDO TIP BIZNESI

Në Shitje €850
 • 4 dhoma
 • 1 banjo
 • 103
*-APARTAMENT 3+1 SHITJE / MINE PEZA *-SIPERFAQE 103 M2 *-CMIMI 850 EURO/M2 *-APARTAMENTI ESHTE ME TIPOLOGJI 3+1, I CILI ORGANIZOHET NGA 3 DHOMA GJUMI *-1 SALLON NDENJE + AMBIENTE GATIMI, 1 TUALET, RRE

Në Shitje €42,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 53M2
*-APARTAMENT 1+1 /NJAZI MEKA *-SIPERFAQE 53 M2 *-CMIMI 42000 EURO  I DISKUTUESHEM *-APARTAMENTI ESHTE ME TIPOLOGJI 1+1, I CILI ORGANIZOHET NGA 1 DHOME GJUMI *-1 SALLON NDENJE + AMBIENT GATIMI, KO