Në Shitje €84,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 140
*-2 APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 70 M2 CDO APARTAMENT *-VENDNDODHJA : RR. ALI DEMI, PRANE FUSHES *-KATI I 3 *-CMIMI : 84000 EURO

Në Shitje €195,000
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 134
  *- HYRJA NDODHET TE VASIL SHANTO  *- HYRJA KA 3 DHOMA GJUMI, SOXHORNO, KUZHINE , DY TUALETE DHE TRE BALLKONE  *- HYRJA KA SIPERFAQE 134 M2 *- HYRJA KA ORIENTIM NGA LINDJA E DIELLIT&nb

Në Shitje €75,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 85
*-APARTAMENT 2+1. *- NDERTIM I RI. *- KATI I 2. * – POZICIONI PERENDIM. *- KA 2 TUALETE.ME ASPIRIM. *- SIPERFAE 85M2. *-CMIMI:75000EURO I DISKUTUESHEM. *-PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK.

Në Shitje €4000M2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-AMBJENT BIZNESI. *-SIPERFAQE: 100 M2. *-MOMENTALISHT NE GJENDJE PUNE SI LOKAL – PIZZERI. *-SHITET SI OBJEKT DHE SI BIZNES. *-MOMENTALISHT KA KONTRATE QERAJE PER 5 VJET, 1100 EURO/MUAJ. *-CMIMI

Në Shitje €7,500
 • dhoma
 • banjo
 • 98
*-SIPERFAQJA:98 M2 *-AMBIENT RESTORANT DELIVERY *-ÇMIIM NE SHITJE:7500 EURO *-ÇMIMI I QERASE:30.000LEKE/MUAJ

Në Shitje €100,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 64
*-AMBJENT BIZNESI NE SHITJE. *-SIPERFAQE 62 M2. *-CMIMI: 100.000 EURO *-AMBJENTI ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI. *-SHUME I PERSHTATSHEM PER ZYRA, NOTER, AVOKAT, PARUKERI ETJ. *-UJE / DR

Në Shitje €30,000
 • dhoma
 • banjo
 • 40
*-SHITET AMBJENT BIZNESI.*-KATI I 1 NE RRUGE KRYESORE.*-SIPERFAQE 40 M2.*-CMIMI: 750 EURO /M2.*-VENDNDODHJA: RRUGA MUHAMED DELIU, FRESKU*-ME HIPOTEKE TE RREGULLT.*-AMBJENTI ESHTE I RREGULLUAR SHUME MI

Në Shitje €2500M2
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 270
*- SHITET AMBIENT BIZNESI ME SIPERFAQE 270M2 NE RRUGEN MYSLYM SHYRI.TIRANE  *-CMIMI: 2500 EURO M2.

Në Shitje €1500M2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 355
*- SHITET AMBIENT BIZNESI *- AMBIENTI KA NJE SIPERFAQE 355M/2 *- AMBIENTI ESHTE KATI 1 *-AMBIENTI KA 1 TUALET *-ADRESA: RRUGA. RR. KODRA E DIELLIT (PRANE KOPSHTIT BOTANIK) *- AMBIENTI NDODHE

Në Shitje €1000M2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 85M2
*- SHITET AMBIENT BIZNESI *- AMBIENTI KA NJE SIPERFAQE 85M/2 *- AMBIENTI ESHTE KATI 1 *-AMBIENTI KA 1 TUALET *-ADRESA: RRUGA. KODRA E DIELLIT (PRANE REZIDENCES KODRA E DIELLIT 1) *- AMBIENTI

Në Shitje €185,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 135M2
*- SHITET AMBIENT BIZNESI *- AMBIENTI KA NJE SIPERFAQE 135M/2 *- AMBIENTI ESHTE KATI 2 *-AMBIENTI KA 1 TUALET *-ADRESA: RRUGA KAVAJES (PRANE CONDOR CENTER) *- AMBIENTI NDODHET NE PALLAT T

Në Shitje €70,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 64
*-PALLATI I RI *- ME CERTIFIKAT  *-CMIMI; 70.000 EURO