Në Shitje €165,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 156
*-APARTAMENT 3+1 NE SHITJE KOPESHTI ZOOLOGJIK. *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 156M2 . *-APARTAMENTI  ESHTE KATI I 3. *- APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEK. *-CMIMI:165000 EURO .
fallback-no-image-581

Në Shitje €1000M2
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 63.7
*-SHITET APARTAMENT 1+1. *-NDERTIM I RI. *- ME HIPOTEK. *-SIPERFQE 64M2. *-PAMJE NGA DETI, *- KA  ASHENSOR. *-KA 2 TUALETE ME ASPIRIM. *-CMIMI:1000EUROM2.

Në Shitje €42,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 470
*-Fshati Priske e Madhe,, Njësia Administrative Dajt Tiranë 13 km nga qëndra e Tiranës, *-siperfaqe  470 M2,  *-cmimi:42.000 euro  Përshkrim  Shitet  truall 300+shtëpi

Në Shitje €3,000,000
 • 6 dhoma
 • 10 banjo
 • 1400
*-SHITET HOTEL  ME SIPERFAQE NDERTIMI 1400M2.  *-HOTELI ESHTE NDERTIMME 4 KATE. *-SIPERFAQIA E TRUALLIT TE HOTELIT ESHTE 2100M2. *- HOTELI ESHTE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT. *- HOTELI KA 6

Në Shitje €7000000LEKE.
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 232
*-VILE   NE SHITJE NE SHTISH TUFINE ME SIPERFAQE NDERTIMI 232M2. *- NDERTIMI VJETER ME GURE .  *-532M2 TRUALL  ME DOKUMENTACION TE RREGULLT. *-KA PEME FRUTORE. *-CMIMI:7000000LEKE

Në Shitje €1,500,000
 • dhoma
 • banjo
 • 260
*-SHITET BAR KAFE RESTORANT  *-VENDNDODHJA: AEROPORT, RINAS *-NDERTIM 2 KATESH *-ME HIPOTEKE *-SIPERFAQE TOTALE: 130 M2 KATI *-SIPERFAQE TRUALL 3450 M2 *-CMIMI 1.5 MILION EURO

Në Shitje €28,000
 • dhoma
 • banjo
 • 3500
*-SHITET TOKE NE FSHATIN TAPIZE, E PERSHTATSHME PER BUJQESI, BLEGTORI, ULLISHTE *-E PAJISUR ME CERTIFIKATE PRONESIE *-TOKA NDODHET 3.8 KM LART URES SE TAPIZES *-SIPERFAQJA 3500 M2  *-CMIMI 28000

Në Shitje €104,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 130
*-Apartament 2+1+2wc. Kati i trete . *- Siperfaqja 130 m2.  *-Pozicioni perendim. *-Ndertim Cilesor. *-Adresa : Te kodra pa shkuar te restoranti 2 Luanet *-Cmimi: 800 euro/m2 (i diskutueshem)

Në Shitje €13,600
 • dhoma
 • banjo
 • 1700
*-SHITET TOKE NE FSHATIN TAPIZE, E PERSHTATSHME PER BUJQESI, BLEGTORI, ULLISHTE *-E PAJISUR ME CERTIFIKATE PRONESIE *-TOKA NDODHET 3.8 KM LART URES SE TAPIZES *-SIPERFAQJA 1700 M2  *-CMIMI 13600
fallback-no-image-29901

Me Qera €2,900
 • 28 dhoma
 • 30 banjo
 • 700
*- HOTELI PERFSHIN 24 DHOMA NGA TE CILAT 8 JANE TE PERFUNDUARA NE KATIN 1. NE KATIN 2 DHE 3 NDODHEN 16 DHOMA TE PA PERFUNDUARA *-RESTORANTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA PAISJET SHUME CILESORE *-BARI K

Në Shitje €90eurom2
 • dhoma
 • banjo
 • 886
*- 886 m2 per ndrertim ne krah te liqenit me 90 euro/m2 *-Prane tokes do kaloje dhe projekti i bashkise per pedonale *- Zone me perspektive, ne mes ajrit te paster dhe shume e aksesueshme
fallback-no-image-30287

Me Qera €2,600
 • 24 dhoma
 • banjo
 • 700
*-BIZNESI NDODHET NE LINZE . *-SIPERFAQA TOTALE 700M2 *-PERFSHIHEN 24 DHOMA HOTELI *-RESTORANTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA PAJISJET E NEVOJSHME *-CMIMI PER SHITJE : 1.300.000 EURO