Në Shitje €84,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 140 M2
*-APARTAMENT 3+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 140 M2 *-VENDNDODHJA : RR. ALI DEMI, PRANE POLIGRAFIKUT *-KATI I 3 *-CMIMI : 84000 EURO

Në Shitje €84,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 140
*-2 APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 70 M2 CDO APARTAMENT *-VENDNDODHJA : RR. ALI DEMI, PRANE FUSHES *-KATI I 3 *-CMIMI : 84000 EURO

Në Shitje €1000M2
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 125
*-APARTAMENT 3+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 125M2 *-VENDNDODHJA : ALI DEMI, SHUME PRANE FUSHES *-KATI I 3 *-NDERTIM I RI *-2 BALLKONE *-NE PROCES HIPOTEKIMI *-CMIMI : 1000 EURO M2 I DISKUTUESHEM
fallback-no-image-13005

Në Shitje €750M2
 • 2 dhoma
 • banjo
 • 111 M2
*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 111 M2 *-VENDNDODHJA : RR. ALI DEMI *-KATI I 4 *-TARRACA E SAPO IZOLUAR *-CMIMI : 750 EURO M2

Në Shitje €82,860
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 110.48
*-APARTAMENT 2+1. *-SIPERFAQE 110.48M2. *-KATI I 3. *- ME HIPOTEK. *-VENDENDODHJA:PRANE ISH MARKATES  NE RRUGEN ALI DEMI. *-CMIMI:82860EURO.

Në Shitje €86,600
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 99.5
*-SHITET APARTAMENT + GARAZHD *-APARTAMENTI ESHTE SHUME CILESOR, TERMOIZOLIM, HIDROIZOLIM, PARKET  *-SIPERFAQJA 99.5 M2 *-CMIMI 86.600 EURO

Me Qera €350
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-APARTAMENTI ESHTE ME PAMJE TE BALLKONIT DHE DHOMES SE NDENJES NGA RRUGA KRYESORE *-APARTAMENTI ORGANIZOHET 1 DHOME 1 KUZHINE BALLKON, SALLON , DHOME NDENJE TE GJITHA AMBJENTET TE KOMPLETUARA DHE I M