Me Qera €1,400
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 420
*-BAR – PICERI ME QERA E MOBILUAR TERESISHTE . *-NDERTIM I RI. *-KATI I PARE. *-SIPERFAQE 420M2. *- CMIMI: 1400EURO .

Me Qera €40000LEKE
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 82m2
*- APARTAMENTI  KA SIPERFAQE 82 M2 *- APARTAMENTI  NDODHET PRANE SHKOLLES SE BALETIT *- APARTAMENTI  KA CMIM  40.000 LEKE NE MUAJ *- APARTAMENTI  KA 2 DHOMA NJE BANJO NJE AN

Me Qera €300
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
*-APARTAMENT 2+1  ME QERA  PRANE SHKOLLES SE BALETIT  ME SIPERFAQE 90M2. *- APARTAMENTI  NDODHET NE KATIN E 4. NE NJE NDERTIM  EGZISTUES. *-  APARTAMETI ESHTE I MOBILUAR.

Me Qera €30000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 65
-APARTAMENT 1+1.ME QERA . MIDIS SHKOLLES SE BALETIT .*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR TERESISHT.*- APARTAMENTI ESHTE NDERTIM I VJETER I RIKONSTRUKTUAR.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 5 .*-CMIMI I APART

Me Qera €350
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
*-APARTAMENT ME QERA 2+1. NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE ISH 7 XHUXHAVE. *- I MOBILUAR  TERESISHTE. *- KATI I 3. *- ORJENTIMI JUG-VERI -PERENDIM. *- NDERTIM I VJETER. *- CMIMI:350EURO.

Me Qera €12000MUAJ
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 615
*-ZYRA ME QERA. *-VENDNDODHJA: PRANE TVSH. *-2 KATE. *-KATI 1 300 M2. *-KATI 2 315 M2. *-SIPERFAQE TOTALE: 615 M2. *-CMIMI: KATI 1 – 25M2 / KATI 2 – 15 M2. *-AMBJENTI ESHTE I RREGULLUAR ME

Me Qera €50000LEKE
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 74
*-JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1  NE RRUGEN PERLAT REXHEPI . TIRANE .  *- SIPERFAQE E APARTAMENTIT ESHTE 74M2. *-APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 4. *-APARTAMENTI ESHTE I RIKONSTRUKTUAR  DHE

Me Qera €30000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 50
*-APARTAMENT 2+1  NE RRUGEN RRUGEN PERLAT REXHEPI. *-APARTAMENT ESHTE I MOBILUAR. *- APARRTAMETI ESHTE NE KATIN E 4.  *- CMIMI: 30000LEKE .

Në Shitje €160,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 92.5
*-SHITET APARTAMENT 2+1 *-APARTAMENTI NDODHET NE ZONEN E BLLOKUT TIRANE, RRUGA PERLAT REXHEPI. *-APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE PREJ 92.5 SIPERFAQE E BRENDESHME . SIPERFAE TOTALE 103M2. *-CMIMI I APARTA