Me Qera €1,500
 • dhoma
 • banjo
 • 143
Restorant me siperfaqe 142,5 m2 dhe me 20 m2 hapesire publike. I mobiluar dhe me biznes te ngritur Ndodhet ne nje zone shume te mire Cmimi : 1500 euro

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 100
Ambient biznesi gjysme-bodrum.  Siperfaqja:100 m2. Me dy tualete.  Ne nje rruge shume te mire. I pershtatshem per restorant etj Cmimi: 1500 Euro ne muaj
fallback-no-image-30944

Me Qera €1,000
 • dhoma
 • banjo
 • 1300
*-Jepet ambient biznesi me qera Ne Rinas afer Aeroportit.*-I pershtatshem per Hotel,Hostel,Bar Restorant etj.*-1300M2 truall.*-400m2 ndertim.*-Super Okazion.

Me Qera €810
 • dhoma
 • banjo
 • 99
*-JEPET ME QERA BAR KAFE *-SIPERFAQA: 99M2 *-CMIMI :100.000 LEKE PERFSHIRE TAKSAT

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • banjo
 • 237
*-AMBIENTI NDODHET NE RRUGEN PANORAMA  PRANE HIPOTEKES *-SIPERFAQE : 237 M2 *-AMBIENTI I PERSHTATSHEM PER BAR-RESTORANT *-CMIMI 1500 EURO
fallback-no-image-30500

Në Shitje €179,000
 • dhoma
 • banjo
 • 63
*-BIZNESI SHITET OSE JEPET ME QERA (BAR-LOKAL) *-AMBIENTI NDODHET TEK RRG.SAMI FRASHERI *-SIPERFAQE E BRENDESHME 63 M2 +VERADE 80M2 *-CMIMI PER QERA:60.000 L *-CMIMI PER SHITJE : 179000 EURO
fallback-no-image-30287

Me Qera €2,600
 • 24 dhoma
 • banjo
 • 700
*-BIZNESI NDODHET NE LINZE . *-SIPERFAQA TOTALE 700M2 *-PERFSHIHEN 24 DHOMA HOTELI *-RESTORANTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA PAJISJET E NEVOJSHME *-CMIMI PER SHITJE : 1.300.000 EURO
fallback-no-image-29901

Me Qera €2,900
 • 28 dhoma
 • 30 banjo
 • 700
*- HOTELI PERFSHIN 24 DHOMA NGA TE CILAT 8 JANE TE PERFUNDUARA NE KATIN 1. NE KATIN 2 DHE 3 NDODHEN 16 DHOMA TE PA PERFUNDUARA *-RESTORANTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA PAISJET SHUME CILESORE *-BARI K

Me Qera €2,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 320
BAR RESTORANT  ME QERA  PRANE  FAKULTETIT TE SHKENCAVE,, *-SIPERFAQE  320 M2,  *-CMIMI:2.000 euro i diskutueshem 1 ambjent, 2 banjo, gjendja: shume e mire Përshkrim

Me Qera €1,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 150
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA  150 M2  PRANE 21 DHJETORIT . *- AMBIENTI ESHTE BUZE RRUGE .  *- AMBIENTI ESHTE  NE KATIN E DYTE.  *- CMIMI :1000EURO *-AMBIENTI I PERSHTATSHEM PER K

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • banjo
 • 143
Restorant me siperfaqe 142,5 m2 dhe me 20 m2 hapesire publike. I mobiluar dhe me biznes te ngritur Ndodhet ne nje zone shume te mire Cmimi : 1500 euro

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 100
Ambient biznesi gjysme-bodrum.  Siperfaqja:100 m2. Me dy tualete.  Ne nje rruge shume te mire. I pershtatshem per restorant etj Cmimi: 1500 Euro ne muaj
fallback-no-image-30944

Me Qera €1,000
 • dhoma
 • banjo
 • 1300
*-Jepet ambient biznesi me qera Ne Rinas afer Aeroportit.*-I pershtatshem per Hotel,Hostel,Bar Restorant etj.*-1300M2 truall.*-400m2 ndertim.*-Super Okazion.

Me Qera €810
 • dhoma
 • banjo
 • 99
*-JEPET ME QERA BAR KAFE *-SIPERFAQA: 99M2 *-CMIMI :100.000 LEKE PERFSHIRE TAKSAT

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • banjo
 • 237
*-AMBIENTI NDODHET NE RRUGEN PANORAMA  PRANE HIPOTEKES *-SIPERFAQE : 237 M2 *-AMBIENTI I PERSHTATSHEM PER BAR-RESTORANT *-CMIMI 1500 EURO
fallback-no-image-30500

Në Shitje €179,000
 • dhoma
 • banjo
 • 63
*-BIZNESI SHITET OSE JEPET ME QERA (BAR-LOKAL) *-AMBIENTI NDODHET TEK RRG.SAMI FRASHERI *-SIPERFAQE E BRENDESHME 63 M2 +VERADE 80M2 *-CMIMI PER QERA:60.000 L *-CMIMI PER SHITJE : 179000 EURO
fallback-no-image-30287

Me Qera €2,600
 • 24 dhoma
 • banjo
 • 700
*-BIZNESI NDODHET NE LINZE . *-SIPERFAQA TOTALE 700M2 *-PERFSHIHEN 24 DHOMA HOTELI *-RESTORANTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA PAJISJET E NEVOJSHME *-CMIMI PER SHITJE : 1.300.000 EURO
no-image-29902

Në Shitje €1,500,000
 • 28 dhoma
 • 30 banjo
 • 700
*- HOTELI PERFSHIN 24 DHOMA NGA TE CILAT 8 JANE TE PERFUNDUARA NE KATIN 1. NE KATIN 2 DHE 3 NDODHEN 16 DHOMA TE PA PERFUNDUARA *-RESTORANTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA PAISJET SHUME CILESORE *-BARI K
fallback-no-image-29901

Me Qera €2,900
 • 28 dhoma
 • 30 banjo
 • 700
*- HOTELI PERFSHIN 24 DHOMA NGA TE CILAT 8 JANE TE PERFUNDUARA NE KATIN 1. NE KATIN 2 DHE 3 NDODHEN 16 DHOMA TE PA PERFUNDUARA *-RESTORANTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA PAISJET SHUME CILESORE *-BARI K

Me Qera €2,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 320
BAR RESTORANT  ME QERA  PRANE  FAKULTETIT TE SHKENCAVE,, *-SIPERFAQE  320 M2,  *-CMIMI:2.000 euro i diskutueshem 1 ambjent, 2 banjo, gjendja: shume e mire Përshkrim

Me Qera €1,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 150
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA  150 M2  PRANE 21 DHJETORIT . *- AMBIENTI ESHTE BUZE RRUGE .  *- AMBIENTI ESHTE  NE KATIN E DYTE.  *- CMIMI :1000EURO *-AMBIENTI I PERSHTATSHEM PER K

Në Shitje €285,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 173
Shitet Bar-Kafe ne rruge kryesore, ne hyrje te nje zone shume te populluar. Lokali pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ndertuar pas vitit 2000, me akvitet biznesi mbi 15 vite. Sip. 173m2, me p