Me Qera €750
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 62
*-BAR -KAFE *-NDERTIM I RI. *- I MOBILUAR. *- KATI I 0. *-SIPERFQE 62M2. *-RRUGA  PRANE KOMPLEKSIT KIKA 2. *-CMIMI:750EURO.

Në Shitje €3000M2.
 • 1 dhoma
 • 2 banjo
 • 62
*-BAR KAFE . *-SIPERFAQE 62M2. *- NDERTIM I RI. *- I MOBILUAR. *- PRANE KOMPLEKSIT KIKA  NR2. *-CMIMI:3000EUROM2.

Në Shitje €2500EUROM2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 80M2
*-SHITET LOKAL BAR KAFE ME HIPOTEKE. *-AKTIVITETI ESHTE KOMPLETUAR TOTALISHT. *-SIPERFAQE: 80M2. *-CMIMI: 2500 EURO/M2 *-AKTUALISHT ESHTE NE PUNE. *-VENDNDODHJA: MATERNITERI I RI

Me Qera €900
 • 4 dhoma
 • 8 banjo
 • 2500
*-RESTORANT NE PETREL. *- NDERTIMTEPER CILESOR. *- OBORR ME SIPERFAQE 2000M2. *- KA 3 DHOMA HOTEL. *-I MOBILUAR. *-CMIMI:9000EURO. 

Me Qera €3,200
 • dhoma
 • banjo
 • 1200
Jepet me qera objekt 2+bodrum, sip., 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar totalisht, me hapesire perpara 1000m², me parkim dhe gjelberim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Per kontrate afat
fallback-no-image-12745

Me Qera €750
 • dhoma
 • banjo
 • 130
-*AMBIENT LOKAL ME QERA -*SIPERFAQJA : 130 M2 -*VENDNDODHJA : YZBERISHT, PRANE KMY -*KATI 0 -*CMIMI : 750 EURO

Në Shitje €120,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 97
*-BAR -KAFE  *- SIPERFAQE 97M2. *- KATI 1. *- KA 2 TUALETE. *-  I  MOBILUAR. *- BUZE RRUGE. *- ADRESA :KODRA E DIELLIT. *-CMIMI:120000EURO I DISKUTUESHEM.

Me Qera €150
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 93
*- ME SIPERFAQE 93M2. *-PRANE LIQENIT ARTIFICIAL. *-I PERSHTATSHEM PER BAR -KAFE OSE ZYRA. *-CMIMI:1200EURO M2. 

Me Qera €1,300
 • dhoma
 • banjo
 • 350
-*AMBIENT BIZNESI ME QERA -*SIPERFAQJA : 350 M2 -*KATI 0 -*VENDNDODHJA : RR. EDUART MANO, PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK -*CMIMI : 1300 EURO -*I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI

Me Qera €500
 • dhoma
 • banjo
 • 185
*- ME HIPOTEKE *- NDERTIM I RI *- ME FASADE XHAMI *-SIPERFAQE : 185 M2 *- KATI 0 *- ADRESA:KODRA E DIELLIT  *- I PERSHTATSHEM PER BAR,KLINIKE DENTARE ,MARKET,RESTORANT ETJ! *- CMIMI : 500 EURO/MU

Me Qera €750
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 62
*-BAR -KAFE *-NDERTIM I RI. *- I MOBILUAR. *- KATI I 0. *-SIPERFQE 62M2. *-RRUGA  PRANE KOMPLEKSIT KIKA 2. *-CMIMI:750EURO.

Në Shitje €3000M2.
 • 1 dhoma
 • 2 banjo
 • 62
*-BAR KAFE . *-SIPERFAQE 62M2. *- NDERTIM I RI. *- I MOBILUAR. *- PRANE KOMPLEKSIT KIKA  NR2. *-CMIMI:3000EUROM2.
no-image-29902

Në Shitje €1,500,000
 • 28 dhoma
 • 30 banjo
 • 700
*- HOTELI PERFSHIN 24 DHOMA NGA TE CILAT 8 JANE TE PERFUNDUARA NE KATIN 1. NE KATIN 2 DHE 3 NDODHEN 16 DHOMA TE PA PERFUNDUARA *-RESTORANTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA PAISJET SHUME CILESORE *-BARI K

Në Shitje €2500EUROM2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 80M2
*-SHITET LOKAL BAR KAFE ME HIPOTEKE. *-AKTIVITETI ESHTE KOMPLETUAR TOTALISHT. *-SIPERFAQE: 80M2. *-CMIMI: 2500 EURO/M2 *-AKTUALISHT ESHTE NE PUNE. *-VENDNDODHJA: MATERNITERI I RI

Me Qera €900
 • 4 dhoma
 • 8 banjo
 • 2500
*-RESTORANT NE PETREL. *- NDERTIMTEPER CILESOR. *- OBORR ME SIPERFAQE 2000M2. *- KA 3 DHOMA HOTEL. *-I MOBILUAR. *-CMIMI:9000EURO. 

Me Qera €3,200
 • dhoma
 • banjo
 • 1200
Jepet me qera objekt 2+bodrum, sip., 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar totalisht, me hapesire perpara 1000m², me parkim dhe gjelberim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Per kontrate afat
fallback-no-image-12745

Me Qera €750
 • dhoma
 • banjo
 • 130
-*AMBIENT LOKAL ME QERA -*SIPERFAQJA : 130 M2 -*VENDNDODHJA : YZBERISHT, PRANE KMY -*KATI 0 -*CMIMI : 750 EURO

Në Shitje €120,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 97
*-BAR -KAFE  *- SIPERFAQE 97M2. *- KATI 1. *- KA 2 TUALETE. *-  I  MOBILUAR. *- BUZE RRUGE. *- ADRESA :KODRA E DIELLIT. *-CMIMI:120000EURO I DISKUTUESHEM.

Me Qera €150
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 93
*- ME SIPERFAQE 93M2. *-PRANE LIQENIT ARTIFICIAL. *-I PERSHTATSHEM PER BAR -KAFE OSE ZYRA. *-CMIMI:1200EURO M2. 

Me Qera €1,300
 • dhoma
 • banjo
 • 350
-*AMBIENT BIZNESI ME QERA -*SIPERFAQJA : 350 M2 -*KATI 0 -*VENDNDODHJA : RR. EDUART MANO, PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK -*CMIMI : 1300 EURO -*I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI

Me Qera €500
 • dhoma
 • banjo
 • 185
*- ME HIPOTEKE *- NDERTIM I RI *- ME FASADE XHAMI *-SIPERFAQE : 185 M2 *- KATI 0 *- ADRESA:KODRA E DIELLIT  *- I PERSHTATSHEM PER BAR,KLINIKE DENTARE ,MARKET,RESTORANT ETJ! *- CMIMI : 500 EURO/MU

Në Shitje €203,500
 • dhoma
 • banjo
 • 185
*- ME HIPOTEKE *- NDERTIM I RI *- ME FASADE XHAMI *-SIPERFAQE : 185 M2 *- KATI 0 *- ADRESA:KODRA E DIELLIT  *- I PERSHTATSHEM PER BAR,KLINIKE DENTARE ,MARKET,RESTORANT ETJ! *- CMIMI : 203 500 EUR