Me Qera €750
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 62
*-BAR -KAFE *-NDERTIM I RI. *- I MOBILUAR. *- KATI I 0. *-SIPERFQE 62M2. *-RRUGA  PRANE KOMPLEKSIT KIKA 2. *-CMIMI:750EURO.

Me Qera €4,000
 • dhoma
 • banjo
 • 1300
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA *-SIPERFAQJA : 1300 M2 *-VENDNDODHJA : RR. SIRI KODRA, BULEVARDI I RI *-CMIMI : 4000 EURO

Me Qera €5,000
 • dhoma
 • banjo
 • 500
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA *-SIPERFAQJA : 500 M2 *-VENDNDODHJA : PRANE SHESHIT WILSON *-250 M2 DYQAN + 250 M2 BODRUM *-CMIMI : 5000 EURO

Me Qera €1,000
 • dhoma
 • banjo
 • 500
*-AMBJENTI JEPET I GJITHI ME QERA DHE JO I NDARE ME KATE! *-ME HIPOTEKE *-SIPERFAQE TOTALE 500 M2 *-AMBJENTI ESHTE I ORGANIZUAR NE 3 KATE  DHE AMBJENT I JASHTEM *-KATI I TRETE ESHTE I MOBILUAR TE
fallback-no-image-16540

Në Shitje €165,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 62M2
*-SHITET LOKAL BAR KAFE. *-AKTIVITETI ESHTE KOMPLETUAR ME KUSHTE BASHKEKOHORE (ME ARKITEKT). *-SISTEM KAMERASH. *-QEPENE ELEKTRIKE. *-GJENERATOR SILENCIOZ. *-KLIENTELE E RREGULLT, ME PUNE TE NGRITUR

Me Qera €80000LEKE
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 80
*-JEPET ME QERA FAST FOOD / PICERI. *-PICERIA NDODHET NE ZONEN E ASTIRIT NE KATIN E PARE ME MUNDESI EDHE PER TE NXJERRE TAVOLINA JASHTE. *-PICERIA KA NJE SIPERFAQE PREJ 80 M2 *-TE GJITHA PAISJET MODER
fallback-no-image-2896

Në Shitje €1400M2
 • dhoma
 • banjo
 • .
*-ME HIPOTEKE *-ADRESA :RRUGA PJETER BUDI (PRANE QYTETI STUDENTI) *-CMIMI 1400 EURO/M2 *-KATI :1 *-FASADA XHAMI *-NDERTIM I RI  *-SIPERFAQJA E BLERJES MUND TE ZGJIDHET SIPAS DESHIRESH

Në Shitje €1000M2
 • dhoma
 • banjo
 • 200
-*BAR-RESTORANT NE SHITJE -*SIPERFAQJA : 200 M2 + 32 M2 VERANDE -*VENDNDODHJA : BLV. BAJRAM CURRI, PRANE PALLATIT ME SHIGJETA -*KATI I 2 -*CMIMI : 1000 EURO M2 I DISKUTUESHEM

Në Shitje €250,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 64,7
*-SHITET LOKAL BAR KAFE. *-SIPERFAQE: 64 M2. *-AKTIVITETI ESHTE I KOMPLETUAR. *-KLIENTELE E RREGULLT, ME PUNE TE NGRITUR PREJ ME SHUME SE 10 VITESH DHE XHIRO TE KENAQSHME. *-VENDNDODHJA: PRANE KOMPLEK

Me Qera €1,400
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 420
*-BAR – PICERI ME QERA E MOBILUAR TERESISHTE . *-NDERTIM I RI. *-KATI I PARE. *-SIPERFAQE 420M2. *- CMIMI: 1400EURO .

Me Qera €900
 • 4 dhoma
 • 8 banjo
 • 2500
*-RESTORANT NE PETREL. *- NDERTIMTEPER CILESOR. *- OBORR ME SIPERFAQE 2000M2. *- KA 3 DHOMA HOTEL. *-I MOBILUAR. *-CMIMI:9000EURO. 

Në Shitje €15,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 170
*-SHITET BIZNESI BAR-KAFE -RESTORANT ZGAR*-RR”IRFAN TOMINI”BLLOKU I VILAVE SELIT. TIRANE *-CMIMI:15000EURO.*-SIPERFAQE 80 M2.+VERAND 70M2.*-QIRAJA E AMBIENTIT 400EURO.*-Condizioner 60
fallback-no-image-12745

Me Qera €750
 • dhoma
 • banjo
 • 130
-*AMBIENT LOKAL ME QERA -*SIPERFAQJA : 130 M2 -*VENDNDODHJA : YZBERISHT, PRANE KMY -*KATI 0 -*CMIMI : 750 EURO

Me Qera €70000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-BAR -KAFE ME QERA .*- SIPERFAQE E AMBIENTIT 60M2.*-BAR KAFE I MOBILUAR I GATSHEM NE GJENDJE PUNE.*-VENDODHJA BLLOK TIRANE .*-CMIMI:70000LEKE ME TAKSA TE PERFSHIRA.

Me Qera €750
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 62
*-BAR -KAFE *-NDERTIM I RI. *- I MOBILUAR. *- KATI I 0. *-SIPERFQE 62M2. *-RRUGA  PRANE KOMPLEKSIT KIKA 2. *-CMIMI:750EURO.

Me Qera €1,120
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 200
*-BAR -KAFE .  *- SIPERFAQE 200M2. *- NDERTIM I RI. *- I MOBILUAR. *-ADRESA: NE DON BOSKO. *-CMIMI:1120EURO.

Me Qera €80000LEKE
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 80
*-JEPET ME QERA FAST FOOD / PICERI. *-PICERIA NDODHET NE ZONEN E ASTIRIT NE KATIN E PARE ME MUNDESI EDHE PER TE NXJERRE TAVOLINA JASHTE. *-PICERIA KA NJE SIPERFAQE PREJ 80 M2 *-TE GJITHA PAISJET MODER

Në Shitje €220,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 120
*- BAR- KAFE  ME SIPERFAQE 120M2. *- ME HIPOTEK. *- KATI I 2. *- I MOBILUAR. *- ADRESA: BULEVARDI BAJRAM CURRI. *-CMIMI:220.000 EURO.

Në Shitje €150,000
 • dhoma
 • banjo
 • 120
*-SIPERFAQJA:120 M2 *-10 VITE AKTIVITET *-ÇMIMI:150 000 EURO
fallback-no-image-17353

Me Qera €40000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 50
*-SIPERFAQJA:50 M2 *-I KOMPLETUAR,AKTUALISHT NE PUNE *-ÇMIMI:40.000 LEKE

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • banjo
 • 111
*-BAR KAFE ME QERA *-SIPERFAQJA : 111 M2 + VERANDE 300 M2 *-VENDNDODHJA : DON BOSKO, PRANE VIZION PLUS *-KLIENTELE TE RREGULLT *-CMIMI : 1500 EURO

Në Shitje €30,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 160
*-SHITET BIZNES I NGRITUR BAR RESORANT. *- BAR RESTORANTI EHSTE I MOBIOUAR TERESISHT. *-SIPERFAQIA E AMBIENTIT TE BRENDSHEM ESHTE 75M2. *- AMBIENTI KA VERANDE  ME SIPEFAQE 85M2. *- QERAJA E AMBIE