Në Shitje €220,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 120
*- BAR- KAFE  ME SIPERFAQE 120M2. *- ME HIPOTEK. *- KATI I 2. *- I MOBILUAR. *- ADRESA: BULEVARDI BAJRAM CURRI. *-CMIMI:220.000 EURO.

Me Qera €700
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 57
*-ME HIPOTEKE *-SIPERFAQE : 57 M2 *-KATI 0  *-ADRESA :PRANE GARDES  *-NDERTIM I RI  *- CMIMI 700 EURO/MUAJ

Në Shitje €1800M2
 • dhoma
 • banjo
 • 56
-*AMBIENT BIZNESI NE SHITJE -*SIPERFAQJA : 56 M2 -*VENDNDODHJA : PAS INXHINIERISE SE NDERTIMIT -*KATI 0 -*CMIMI : 1800 EURO M2 I DISKUTUESHEM

Me Qera €2500euro
 • dhoma
 • banjo
 • 687
*-ME HIPOTEKE *-SIPERFAQE: 687 M2 *-CMIMI 2500 EURO /MUAJ (I DISKUTIESHEM) *- NE CMIM PERFSHIHET MOBILI AKTUAL (MOBILIM CLUBI ) *-KATI -1  *- MUNDESI NDARJEJE NE 2 AMBJENTE *-I PESHTATSHEM PER CL

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • banjo
 • 111
*-BAR KAFE ME QERA *-SIPERFAQJA : 111 M2 + VERANDE 300 M2 *-VENDNDODHJA : DON BOSKO, PRANE VIZION PLUS *-KLIENTELE TE RREGULLT *-CMIMI : 1500 EURO

Në Shitje €160,000
 • dhoma
 • banjo
 • 70
-*AMBIENT BIZNESI NE SHITJE -*SIPERFAQJA : 70 M2 -*VENDNDODHJA : RR. PETRO NINI LUARASI -*CMIMI : 160000 EURO -*AKTUALISHT BAR-KAFE

Në Shitje €4000M2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-AMBJENT BIZNESI. *-SIPERFAQE: 100 M2. *-MOMENTALISHT NE GJENDJE PUNE SI LOKAL – PIZZERI. *-SHITET SI OBJEKT DHE SI BIZNES. *-MOMENTALISHT KA KONTRATE QERAJE PER 5 VJET, 1100 EURO/MUAJ. *-CMIMI

Me Qera €1,000
 • dhoma
 • banjo
 • 500
*-AMBJENTI JEPET I GJITHI ME QERA DHE JO I NDARE ME KATE! *-ME HIPOTEKE *-SIPERFAQE TOTALE 500 M2 *-AMBJENTI ESHTE I ORGANIZUAR NE 3 KATE  DHE AMBJENT I JASHTEM *-KATI I TRETE ESHTE I MOBILUAR TE

Me Qera €700
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 94 M2 + 30 M2 VERANDE
*-PRANE STADIUMIT DINAMO, NE RRUGEN “GJIK KUQALI”, AKSES DIREKT NE KETE RRUGE *-AMBIENT I PERSHTATSHEM PER BAR KAFE, SNACK-BAR *-DISPONON KUZHINE TE VOGEL MBRAPA BANAKUT *-ME VERANDE TE MA

Në Shitje €250,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 64,7
*-SHITET LOKAL BAR KAFE. *-SIPERFAQE: 64 M2. *-AKTIVITETI ESHTE I KOMPLETUAR. *-KLIENTELE E RREGULLT, ME PUNE TE NGRITUR PREJ ME SHUME SE 10 VITESH DHE XHIRO TE KENAQSHME. *-VENDNDODHJA: PRANE KOMPLEK

Në Shitje €15,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 170
*-SHITET BIZNESI BAR-KAFE -RESTORANT ZGAR*-RR”IRFAN TOMINI”BLLOKU I VILAVE SELIT. TIRANE *-CMIMI:15000EURO.*-SIPERFAQE 80 M2.+VERAND 70M2.*-QIRAJA E AMBIENTIT 400EURO.*-Condizioner 60
fallback-no-image-1252

Në Shitje €2000M2
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 20
*-Shitet dyqan. *-Me siperfaqe20m2.  *-Ndertim i ri. Me hipotek.  *-Aktualisht bar-kafe. *Adresa:Rr :Ymer Kurti. *-Cmimi:2000euro m2.

Me Qera €900
 • 4 dhoma
 • 8 banjo
 • 2500
*-RESTORANT NE PETREL. *- NDERTIMTEPER CILESOR. *- OBORR ME SIPERFAQE 2000M2. *- KA 3 DHOMA HOTEL. *-I MOBILUAR. *-CMIMI:9000EURO. 
fallback-no-image-2896

Në Shitje €1400M2
 • dhoma
 • banjo
 • .
*-ME HIPOTEKE *-ADRESA :RRUGA PJETER BUDI (PRANE QYTETI STUDENTI) *-CMIMI 1400 EURO/M2 *-KATI :1 *-FASADA XHAMI *-NDERTIM I RI  *-SIPERFAQJA E BLERJES MUND TE ZGJIDHET SIPAS DESHIRESH

Me Qera €100000LEKE
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-BAR-KAFE ME QIRA  PRANE  ISH BLLOKUT. *- SIPERFAQE 60M2.  *-I MOBIUAR . *- AKTUALISHTE NE GJENDJE PUNE ME KLIENTEL TE NGRITUR. *- CMIMI:100000 LEKE TE REJA NE MUAJ.
fallback-no-image-3061

Me Qera €1,200
 • dhoma
 • banjo
 • 350
*- AMBIENT BIZNESI  ME SIPERFAQE 350M2. *- I PERSHTATSHEM PER  RESTORANT, ZYRA ,  CALL CENTER. PALESTER ETJER. *-1/2 BODRUM. *-PRANE  QENDRES  TOPTANI. *-CMIMI:1200EURO.

Me Qera €700
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 57
*-ME HIPOTEKE *-SIPERFAQE : 57 M2 *-KATI 0  *-ADRESA :PRANE GARDES  *-NDERTIM I RI  *- CMIMI 700 EURO/MUAJ

Në Shitje €200,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 57
*-ME HIPOTEKE *-SIPERFAQE : 57 M2 *-KATI 0  *-ADRESA :PRANE GARDES  *-NDERTIM I RI  *- CMIIMI 200 000 EURO

Në Shitje €203,500
 • dhoma
 • banjo
 • 185
*- ME HIPOTEKE *- NDERTIM I RI *- ME FASADE XHAMI *-SIPERFAQE : 185 M2 *- KATI 0 *- ADRESA:KODRA E DIELLIT  *- I PERSHTATSHEM PER BAR,KLINIKE DENTARE ,MARKET,RESTORANT ETJ! *- CMIMI : 203 500 EUR

Me Qera €500
 • dhoma
 • banjo
 • 185
*- ME HIPOTEKE *- NDERTIM I RI *- ME FASADE XHAMI *-SIPERFAQE : 185 M2 *- KATI 0 *- ADRESA:KODRA E DIELLIT  *- I PERSHTATSHEM PER BAR,KLINIKE DENTARE ,MARKET,RESTORANT ETJ! *- CMIMI : 500 EURO/MU

Në Shitje €220,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 120
*- BAR- KAFE  ME SIPERFAQE 120M2. *- ME HIPOTEK. *- KATI I 2. *- I MOBILUAR. *- ADRESA: BULEVARDI BAJRAM CURRI. *-CMIMI:220.000 EURO.

Në Shitje €120,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 97
*-BAR -KAFE  *- SIPERFAQE 97M2. *- KATI 1. *- KA 2 TUALETE. *-  I  MOBILUAR. *- BUZE RRUGE. *- ADRESA :KODRA E DIELLIT. *-CMIMI:120000EURO I DISKUTUESHEM.