Me Qera €70000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-BAR -KAFE ME QERA .*- SIPERFAQE E AMBIENTIT 60M2.*-BAR KAFE I MOBILUAR I GATSHEM NE GJENDJE PUNE.*-VENDODHJA BLLOK TIRANE .*-CMIMI:70000LEKE ME TAKSA TE PERFSHIRA.

Në Shitje €30,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 160
*-SHITET BIZNES I NGRITUR BAR RESORANT. *- BAR RESTORANTI EHSTE I MOBIOUAR TERESISHT. *-SIPERFAQIA E AMBIENTIT TE BRENDSHEM ESHTE 75M2. *- AMBIENTI KA VERANDE  ME SIPEFAQE 85M2. *- QERAJA E AMBIE

Në Shitje €550,000
 • dhoma
 • banjo
 • 100
*-SHITET AMBJENT BIZNESI *-AMBJENTI NDODHET NE RRUGE KRYESORE, BULEVARDI ZOGU I *-SIPERFAQE AMBJENTI 100 M2. *-CMIMI 5500 EURO / M2  – 550000 EURO I DISKUTUESHEM *-AMBJENTI DISPONON EDHE NJ

Në Shitje €260,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 75
*-LOKAL NE SHITJE *-SIPERFQJA E LOKALIT 75 M2 BRENDA DHE 60M2 JASHTE *-CMIMI I LOKALIT 260000 EURO

Me Qera €80000LEKE
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 80
*-JEPET ME QERA FAST FOOD / PICERI. *-PICERIA NDODHET NE ZONEN E ASTIRIT NE KATIN E PARE ME MUNDESI EDHE PER TE NXJERRE TAVOLINA JASHTE. *-PICERIA KA NJE SIPERFAQE PREJ 80 M2 *-TE GJITHA PAISJET MODER

Me Qera €2,990
 • dhoma
 • banjo
 • 285.6
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-JEPET ME QERA SUPER AMBJENT PER BIZNES*-AMBJENTI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER, KLINIKA MJEKSORE, ZYRA ETJ*-KATI 1. SIPERFAQE 285.6 M2, CMIMI 2.990 Euro/ MUAJ.

Me Qera €2,000
 • dhoma
 • banjo
 • 140
*-JEPET ME QERA LOKAL *-AMBJENTI NDODHET NE ZONEN E BLLOKUT NE NJE ZONE MAJFT TE FREKUENTUAR DHE TE PERSHTATSHME PER LOKALE. *-LAKALI KA NJE SIPERFAQE PREJ 140 M2. *-CMIMI I LOKALIT ESHTE 2000 EURO /

Me Qera €2,200
 • 5 dhoma
 • 2 banjo
 • 180
*-JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI *-SIPERFAQJA E AMBJENTIT 180 M2. *-AMBJENTI NDODHET NE BLLOK DHE ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER ZYRA, LOKALE, DYQANE. *-AMBJENTI KA NEVOJE PER RIKONSTRUKSION (ME MARVES

Me Qera €10M2
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 150 M2
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA *-AMBIENT I PERSHTATSHEM PER LLOJI TE NRYSHME AKTIVITETESH  *-AMBIENTI NDODHET NE LARTESIN 1.5 METRA NGA SIPERFACJA E RRUGES

Me Qera €60000LEKE
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-JEPET ME QERA DYQAN / AMBJENT BIZNESI.*-SIPERFAQE 80 M2.*-DYQANI MUND TE NDAHET EDHE NE DY DYQANE NGA 40 M2 SECILI.*-DYQANI NDODHET NE KOMUNEN E PARISIT PRANE RROTULLIMIT TE UNAZES.*-DYQANI JEPET ME

Në Shitje €1,500
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-SHITET DYQAN.*-SIPERFAQE 80 M2 (OSE 2 DYQANE NGA 40 M2)*-DYQANI MUND TE NDAHET EDHE NE DY DYQANE NGA 40 M2 SECILI.*-DYQANI NDODHET NE KOMUNEN E PARISIT PRANE RROTULLIMIT TE UNAZES.*-DYQANI SHITET 15
fallback-no-image-20025

Me Qera €70000LEKE
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 75
*-BAR ME QERA *-BARI NDODHET NE RRUGEN “MINE PEZA” *-BARI NUK NDODHET NE RRUGEN KRYESORE *-BARI KA NJE SIPERFAQE PREJ 75 M2 *-BARI ESHTE I KOMPLETUAR *-CMIMI : 70000 LEKE I DISKUTUESHEM