Truall NdërtimiToke-Sauk-500-m2

Në Shitje €36,000
 • dhoma
 • banjo
 • 475
*-TRUALL NE SHITJE*-SIPERFAQJA : 475 m2*-VENDNDODHJA : SAUK RR.DAXHIT*-ME CARTIFIKAT PRONESIE*-CMIMI : 36.000 EURO
1

Në Shitje €300,000
 • dhoma
 • banjo
 • TOKE 2000 M2 + VILE 3K 350 M2 + MAGAZINE 200 M2
*-PRANE URES SE BESHIRIT*-TOKE 2000 M2 + VILE 3K 350 M2 + MAGAZINE 200 M2*-E PAJISUR ME TE GJITHA DOKUMENTAT E PRONESISE*-UJE DHE DRITA 24 ORE*-SISTEM ELEKTRIK 3-
1

Në Shitje €59,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 105 M2 NDERTIM + 510 M2 TOKE
*-NE KAMEZ, MBRAPA GJIMNAZIT "IBRAHIM RUGOVA", 300 M NGA  RRUGA KRYESORE*-DOKUMENTA TE RREGULLTA PRONESIE*-105 M2 SHTEPI 1K + 510 M2 TOKE*-OBORRI I SHTRUAR DHE I SISTEM
19642408_1810650442281437_2239409438651899723_n

Në Shitje €366,000
 • dhoma
 • banjo
 • 6100
*-TOKE NE SHITJE*-MEZEZ, PRANE TOP CHANNEL*-SIPERFAQA 6100M2*-CMIMI 366000 EURO
11948246_10203098103332206_2021150740_n

Në Shitje €100,000
 • dhoma
 • banjo
 • 3000
*-TOKE NE SHITJE*-SIPERFAQE 3000M2*-ME CERTIFIKATE PRONESIE*-E PERSHTATSHME PER VILA*-VENDODHJA BABRRU, KODER, PASKUQAN
WhatsApp Image 2018-09-28 at 13.20.22

Në Shitje €100,000
 • dhoma
 • banjo
 • 2000 + 300
*-PRONA NDODHET PRANE PLEPAVE, DURRES*-PRONA PERBEHET NGA 2,000 M2 TOKE DHE 300 M2 NDERTESE, E CILA AKTUALISHT FUNKSIONON SI PUNISHTE MOBILIERIE*-PRONA DISPONON DOKUMENTA TE RREGULLTA
fallback-no-image-18316

Në Shitje €220,000
 • dhoma
 • banjo
 • 7000 + 300 + 80
*-6 KM NGA LAPIDARI, NE ANE TE RRUGES PER NE PEZE TE MADHE*-ARE 7000 M2 + KAPANON 300 M2 + SHTEPI 2K 40 M2*-NDERTIME CILESORE*-FURNIZIM ME UJE PUSI TE PASTER 24 ORE
SHITET-TOKE-TRUALL (3)

Në Shitje €180,000
 • dhoma
 • banjo
 • 5000 + 300 + 65
*-PRONA PERBEHET NGA 5000 M2 TOKE ARE, 300 M2 TRUALL DHE 65 M2 NDERTIM*-PRONA ESHTE E HIPOTEKUAR*-PRANE RRUGES NACIONALE TIRANE-NDROQ*-RRUGA PER NE PRONE ESHTE E SHTRUAR, TO
39032431_1976666679050496_5078874453304147968_o

Me Qera €2m2
 • dhoma
 • banjo
 • 5000
*-TRUALL ME SIPERFAQE 5000M2.*-MUNDESI PER TE NDERTUAR KAPANON, FABRIK ETJER.*-PRANE VORS.*-CMIMI:2EUROM2.
LOGOJA

Në Shitje €190,000
 • dhoma
 • banjo
 • 82
*-SIPERFAQJA:82 M2*-ME DOKUMENTACION TE RREGULT*-VENDODHJA:RRUGA MINE PEZA*-ÇMIMI:190.000 EURO
37966884_1945673652149799_3779289994611392512_n

Në Shitje €10000LEKEM2
 • dhoma
 • banjo
 • 4050
*-SHITET TRUALL ME SIPERFAQE 4050M2.
11

Në Shitje €410,000
 • dhoma
 • banjo
 • 6200
*-SHITET TOKE  BUZE AUTOSTRADES TIRANE-DURRES, PARALEL ME RRUGEN VORE-MARIKAJ*-POZICION SHUME I FAVORSHEM PER ZHVILLIM*-SIPERFAQJA 6200 M2*-CMIMI 410.000 EURO