Tokë BujqësoreWhatsApp Image 2018-09-28 at 13.20.22

Në Shitje €100,000
 • dhoma
 • banjo
 • 2000 + 300
*-PRONA NDODHET PRANE PLEPAVE, DURRES*-PRONA PERBEHET NGA 2,000 M2 TOKE DHE 300 M2 NDERTESE, E CILA AKTUALISHT FUNKSIONON SI PUNISHTE MOBILIERIE*-PRONA DISPONON DOKUMENTA TE RREGULLTA
fallback-no-image-18316

Në Shitje €220,000
 • dhoma
 • banjo
 • 7000 + 300 + 80
*-6 KM NGA LAPIDARI, NE ANE TE RRUGES PER NE PEZE TE MADHE*-ARE 7000 M2 + KAPANON 300 M2 + SHTEPI 2K 40 M2*-NDERTIME CILESORE*-FURNIZIM ME UJE PUSI TE PASTER 24 ORE
SHITET-TOKE-TRUALL (3)

Në Shitje €180,000
 • dhoma
 • banjo
 • 5000 + 300 + 65
*-PRONA PERBEHET NGA 5000 M2 TOKE ARE, 300 M2 TRUALL DHE 65 M2 NDERTIM*-PRONA ESHTE E HIPOTEKUAR*-PRANE RRUGES NACIONALE TIRANE-NDROQ*-RRUGA PER NE PRONE ESHTE E SHTRUAR, TO
1

Në Shitje €100,000
 • dhoma
 • banjo
 • 1800
*-SHITET TOKE  PER NDERTIM VILE*-VEND SHUME I QETE DHE I PERSHTATSHEM PER NDERTIM VILASH*-TOKA ESHTE E RRETHUAR ME MUR DHE ME PEME DEKORATIVE*-E PAJISUR ME CERTIFIKATE
LOGOJA-4

Në Shitje €13,300
 • dhoma
 • banjo
 • 700
*-SHITET TOKE NE FSHATIN CERKEZ, KAMEZ*-E PAJISUR ME CERTIFIKATE PRONESIE*-TOKA NDODHET 2.5 KM LARG QENDRES SE KAMZES*-SIPERFAQJA 700 M2 *-CMIMI 13300
LOGOJA-4

Në Shitje €28,000
 • dhoma
 • banjo
 • 3500
*-SHITET TOKE NE FSHATIN TAPIZE, E PERSHTATSHME PER BUJQESI, BLEGTORI, ULLISHTE*-E PAJISUR ME CERTIFIKATE PRONESIE*-TOKA NDODHET 3.8 KM LART URES SE TAPIZES*-SIPERFAQ
LOGOJA-4

Në Shitje €13,600
 • dhoma
 • banjo
 • 1700
*-SHITET TOKE NE FSHATIN TAPIZE, E PERSHTATSHME PER BUJQESI, BLEGTORI, ULLISHTE*-E PAJISUR ME CERTIFIKATE PRONESIE*-TOKA NDODHET 3.8 KM LART URES SE TAPIZES*-SIPERFAQJA 1700
11

Në Shitje €410,000
 • dhoma
 • banjo
 • 6200
*-SHITET TOKE  BUZE AUTOSTRADES TIRANE-DURRES, PARALEL ME RRUGEN VORE-MARIKAJ*-POZICION SHUME I FAVORSHEM PER ZHVILLIM*-SIPERFAQJA 6200 M2*-CMIMI 410.000 EURO
WhatsApp Image 2018-03-30 at 14.53.53 (1)

Në Shitje €75M2
 • dhoma
 • banjo
 • 6000M2
-*TOKE 6000 METER KATROR-*DOKUMENTACION I RREGULLT-*E PREKUR NGA DY RRUGE-*SHITET DHE E NDARE-*CMIMI : 75€  M2-*VENDNDODHJA : 1 K
29693787_1823765834342739_761579925_o

Në Shitje €6400000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 2052
*-TOKE ARE ME SIPERFAQE 2052M2.
01_04_2016_3092630_liqeni_i_kasharit

Në Shitje €37
 • dhoma
 • banjo
 • 12DYLYM.
*-TOKE ME SIPERFAQE 12 DYLUM.*-PRANE LIQENIT TE KASHARIT.*- ME DOKUMENTACION TE RREGULLT.*-37EURO.
download (1)

Në Shitje €80M2
 • dhoma
 • banjo
 • 2000
*-TOKE ARE NE SHITJE  ME SIPERFAQE:2000M2.*- PAMJE PIKTORESKE.*- VENDE I QETE.*- ME HIPOTEK.*-CMIMI:80EUROM2.