Në Shitje €75,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 107
*-SHITET APARTAMENT 2+1. *-KATI I 5 ME ASHENSOR. *-VENDNDODHJA: YZBERISHT, RRUGA TERODOR KEKO *-SIPERFAQE: 107M2. *-CMIMI: 75.000 EURO I MOBILUAR I DISKUTUESHEM, 70.000 EURO I PA MOBILUAR. *-ME HIPOTE
fallback-no-image-22366

Në Shitje €84,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE BEHET DHE 2+1 *-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 100 M2 *-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 84000 EURO *-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 6 PA ASHENSOR *-APARTAMENTI I PAJISUR ME HIPOT
fallback-no-image-21817

Në Shitje €45,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 45
*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 45 M2 *-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 45000 EURO *-APARTAMENTI NDOHDET NE KAT TE 2 PALLAT I RI

Me Qera €400
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 110
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA. *-APARTAMENTI ESHTE TOTALISHT I MOBILUAR ME PAJISJE TE REJA. *-KATI I 5, NDERTIM I RI. *-TE GJITHA DHOMAT ME KONDICIONER. *-SIPERFAQE: 110 M2 *-CMIMI: 400 EURO. *-VENDNDODHJA

Në Shitje €50,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 87 M2
-*APARTAMENT 2+1 NE SHITJE -*SIPERFAQJA : 87 M2 -*VENDNDODHJA : RR. PANDI DARDHA -*KATI I 5 -*GJENDJE SHUME TE MIRE -*CMIMI : 50000 EURO

Me Qera €250
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-APARTAMENT NE RRUGEN HIM KOLLI. *- PRANE SHKOLLES KOFERENCA E PEZES.  *-1+1,SIPERFAQE  80m2, ME BALLKON. *-KATI I 3. *- ME ASHENSOR. *-KA KUSHIN GATIMI  DHE SOBE..  *- Me 2 KONDI

Në Shitje €42,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-SHITET  APARTAMENT 1+1. *-NDERTIM I RI. *- ME HIPOTEK. *-KATI I 4. *- NE SARAND. *-SIPERFQE 60M2. *-CMIMI:42000EURO.

Në Shitje €72,000
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 67 M2
-*APARTAMENT 1+1 NE SHITJE -*SIPERFAQJA : 67 M2 -*VENDNDODHJA : BLV. GJERGJ FISHTA, NE RRUGE KRYESORE -*NDERTIM I RI -*KATI I 6 -*CMIMI : 72000 EURO

Në Shitje €65,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 95
*-APARTAMENTI NDODHET te KOMPLEKSI GARDEN CITY, PALLAT I RI ME ASHENSOR *-APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NGA 2 DHOMA, 1 BANJO, 1 BALLKON *-APARTAMENTI ESHTE ME DREJTIM NGA VERIU

Me Qera €550
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 114
*-JEPET ME QERA APARTAMENT I MOBILUAR NE MENYRE BASHKEKOHORE *-SIPERFAQJA 114 M2 *-RRUGA MYSLYM SHYRI PRANE ADIDAS *-CMIMI 550 EURO 

Me Qera €15000leke
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 53
*-APARTAMENT  1+1 *-  NDERTIM I RI . *-  I MOBILUAR . *- KATI I 5 , *- TEK KOMPLEKSI CABAJ. *-CMIMI: 15000LEKE.  *-APARTAMENTI LIROHET NE 1 SHKURT 

Në Shitje €84,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 140
*-2 APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE *-SIPERFAQJA : 70 M2 CDO APARTAMENT *-VENDNDODHJA : RR. ALI DEMI, PRANE FUSHES *-KATI I 3 *-CMIMI : 84000 EURO

Në Shitje €195,000
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 134
  *- HYRJA NDODHET TE VASIL SHANTO  *- HYRJA KA 3 DHOMA GJUMI, SOXHORNO, KUZHINE , DY TUALETE DHE TRE BALLKONE  *- HYRJA KA SIPERFAQE 134 M2 *- HYRJA KA ORIENTIM NGA LINDJA E DIELLIT&nb

Në Shitje €75,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 85
*-APARTAMENT 2+1. *- NDERTIM I RI. *- KATI I 2. * – POZICIONI PERENDIM. *- KA 2 TUALETE.ME ASPIRIM. *- SIPERFAE 85M2. *-CMIMI:75000EURO I DISKUTUESHEM. *-PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK.

Me Qera €500
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 90
*-JEPET ME QERA *-3+1 *-PERDORET PER AMBJENT BIZNESI ZYRA ETJ. OSE BANIM *-E PAMOBILUAR *-E SHTRUAR ME PARKET *-SIPERFAQJA 95M2 *-KATI I PARE *-PRANE XHEKO IMPERIAL *-550 EURO NE MUAJ I DISKUTUESHEM

Me Qera €300
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-APARTAMENT 1+1. *-NDERTIM I VJETER. *-SIPERFAQE 60M2. *- KATI I 4. *-I MOBILUAR. *-CMIMI;300EURO. *-ADRESA.RRUGA E DURRESIT PRANE ISH AMBASADES  JUGOSLLAVE.

Me Qera €450
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 140
*-AMBIENT BIZNESI 3+1 *-SIPERFAQJA : 140 M2 *-VENDNDODHJA : BLV. ZOGU I PARE, PRANE MATERNITETIT *-BOSH *-KATI I 13 *-E PERSHTATSHME PER QENDER ESTETIKE *-CMIMI : 450 EURO

Me Qera €43,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 115
*-AMBIENT 3+1 ME QERA *-SIPERFAQJA : 115 M2 *-VENDNDODHJA : RR. MYSLYM SHYRI *-KATI I 3 *-2 BALLKONE *-NDERTIM EKZISTUES *-BOSH *-CMIMI : 43000 LEKE

Me Qera €750
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-AMBIENT PER ZYRE ME QERA.*- SIPERFAQE E 60 M2.*-VENDENDODHJA PRANE STADIUMIT DINAMO.*- KATI I 2.*- CMIMI 750 EURO.
fallback-no-image-23976

Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT *-.CMIMI:400EURO NETO*-APARTAMENTI ESHTE I PERSHTATSHEM PER BIZNES SI ZYRA KLINIK DENTARE, PARUKERI QENDER ESTETIK ETJER. *-ORJENTIMI : VERI LINDJE.*

Me Qera €700
 • 3 dhoma
 • banjo
 • 120
*-AMBIENT BIZNESI ME SIEPRFAQE 120M2 .RRUGA KONGRESI I MANASTRIRIT. *-AMBIENT  ESHTE NE KATIN PERDHESE . *-CMIMI:700EURO I DISKUTUESHEM.

Në Shitje €2500M2
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 270
*- SHITET AMBIENT BIZNESI ME SIPERFAQE 270M2 NE RRUGEN MYSLYM SHYRI.TIRANE  *-CMIMI: 2500 EURO M2.