Në Shitje €232,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 116
*-APARTAMENT 2+1+2 TUALETE NE SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT, PRANE “ISH VILA E ENVER HOXHES”.*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PESTE.*-APARTAMENTI KA POZICION JUG-LINDOR.*-APARTAMENTI ESHTE I P

Me Qera €600
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 110
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT. *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PESTE. *-APARTAMENTI KA POZICION LINDOR. *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR. *-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 110 M2. *-ME CMIM 600

Në Shitje €113,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 103
Apartament 3+1+ 2 wc. Me siperfaqe 103 m2. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje sallon i madh.  Salloni ka pozicion lindor me fasade xhami dhe ballkon. Ne cdo ambient ka kondicioner.

Në Shitje €97,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 110
Apartament 2+1 . Siperfaqe 110 m2. Kati i trete. Pozicioni Lindje. I restauruar. I mobiluar. Me hipoteke Mbrapa Piaces Cmimi: 97000 Euro

Me Qera €350
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
Apartament 1+1 . Kati i 5. Ndertim ekzistues. I rikonstruktuar. I sapomobiluar. Cmimi : 350 Euro

Me Qera €30000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-APARTAMENT 1+1 ME QERA PRANE ISH EKSPOZITES SHQIPERIA SOT  *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR .  *-APARTAMENTI NDODHE T NE KATIN E 2. *- APARTAMENTI NDODHET NE NDERTIM EZISTUES. *-CMIMI:30000L
fallback-no-image-31408

Me Qera €550
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
      JEPET ME QERA : Apartament 2+1 në zonën e Bllokut 📍 🔹Apartamenti ndodhet në katin e IV- të banim, me një sip. prej 100m², prane ish gardes, 🔹Përbëhet nga një sa

Me Qera €450
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 85
*-Tek garda afër liqenit artificial, jepet apartament me qera, kati i 4-ërt. *-I mobiluar me të gjitha kushtet. *-2+1+sallon i madh + 2 tualete *-Çmimi 450 euro  

Në Shitje €350
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 80
Jepet apartament 2+1 me qera Ne katin e 8, me siperfaqe 80 m2 Prane “Kompleksi Vizion Plus” Cmimi: 350 Euro                      &nbs

Me Qera €300
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 70
*- APARTAMENT 1+1 ME QERA Prane KOMPLEKSIT DELIJORGJI *- NDERTIM I RI, I MOBILUAR  *- I MOBILUAR  ME CDO GJE TE RE *- ME SIPERFAQE 70 m2 *- CMIMI: 300 EURO *- NE KATIN E 3

Në Shitje €70,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 66
*-Apartament 2+1prane 21 Dhjetorit *-Ne katin e 5 (i fundit), i rikonstruktuar *-I mobiluar *-Me siperfaqe 66 m2 *-Cmimi: 70 000 Euro
fallback-no-image-31332

Me Qera €380
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 70
Apartament me siperfaqe 70 m2. Kati i 3, ndertim i ri  I mobiluar Prane Ish Stacionit te Trenit Cmimi: 380 Euro