Me Qera €400
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-Apartament 2+1+wc *-I mobiluar *-Kati i 6 me ashensor *-Prane  shkolles Edit Durham

Me Qera €600
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 110
*-Apartament 2+1 *-I mobiluar *-Ndertim i ri me ashensor *-Ne bllok

Në Shitje €80,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
Apartament 2+1 +1 wc.  Ndertim cilesor me sistem ngrohje ftohje dhe tualet te kompletuar. Pozicioni lindje perendim Me hipoteke Kodra pa shkuar te restorant 2 Luanet 800 euro/m2 ( i diskutueshem)

Në Shitje €104,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 130
*-Apartament 2+1+2wc. Kati i trete . *- Siperfaqja 130 m2.  *-Pozicioni perendim. *-Ndertim Cilesor. *-Adresa : Te kodra pa shkuar te restoranti 2 Luanet *-Cmimi: 800 euro/m2 (i diskutueshem)

Në Shitje €59,000
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 118
Shitet apartament 2+1+2 tualete me dritare.  Kati i trete , pozicioni jug-lindje. Ndertim cilesor Me hipoteke

Në Shitje €85,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 180
Apartament 2+1 + depo + 60 m2 verande me 120 m2 tarace te shtruar dhe te kufizuar. Kati i 5, pozicioni lindje perendim Me hipoteke Projekt mobilimi me arkitekt Ndertim cilesor Prane Vekos ne Autosrade
fallback-no-image-31091

Në Shitje €100,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 107
Shitet apartament me siperfaqe 107 m2 te brendshme.  I organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 studio guzhine dhe ambien ndenjeje bashke 1 tualet me dritare. Kati i pare, me hipoteke ,ndertim i ri , i mobi

Me Qera €290
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 54
Jepet me qera Garsoniere Bulevardi Bajram Curri E mobiluar. 54m2

Me Qera €1,000
 • 4 dhoma
 • 3 banjo
 • 210
Jepet me qera 1000 euro muaji , apartament 210 m2 , duplex , bulevardi bajram curri afer gjykates ne katet e 12 dhe 13 te pallatit. Ne katin e pare te banimit gjendet nje ambjent banimi 90 m2 , i mobi

Me Qera €550
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 85
JEPET ME QEARA APARTAMENT NE QENDER 2+1  Kati 5 pallat ekzistues Perball bankes shqiperise  2+1 85m2

Me Qera €290
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 70
Jepet me qera apartament 1+1 prane Hilton Garden 70m2. Pallat i ri. E mobiluar . Arredim i ri. kt 6.

Me Qera €325
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
Jepet me qera Apartament ne rrugen e Kavajes Ngjitur me Konkord Center.Kati 5 I mobiluar.100m2Super Okazion 40000 Leke.