fallback-no-image-31091

Në Shitje €100,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 107
Shitet apartament me siperfaqe 107 m2 te brendshme.  I organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 studio guzhine dhe ambien ndenjeje bashke 1 tualet me dritare. Kati i pare, me hipoteke ,ndertim i ri , i mobi

Me Qera €290
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 54
Jepet me qera Garsoniere Bulevardi Bajram Curri E mobiluar. 54m2

Me Qera €1,000
 • 4 dhoma
 • 3 banjo
 • 210
Jepet me qera 1000 euro muaji , apartament 210 m2 , duplex , bulevardi bajram curri afer gjykates ne katet e 12 dhe 13 te pallatit. Ne katin e pare te banimit gjendet nje ambjent banimi 90 m2 , i mobi

Me Qera €550
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 85
JEPET ME QEARA APARTAMENT NE QENDER 2+1  Kati 5 pallat ekzistues Perball bankes shqiperise  2+1 85m2

Me Qera €290
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 70
Jepet me qera apartament 1+1 prane Hilton Garden 70m2. Pallat i ri. E mobiluar . Arredim i ri. kt 6.

Me Qera €325
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
Jepet me qera Apartament ne rrugen e Kavajes Ngjitur me Konkord Center.Kati 5 I mobiluar.100m2Super Okazion 40000 Leke.

Me Qera €200
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 50
Jepet me qera Apartament 50m2 Dhome +Paradhome.E mobiluar.Blloku Vasil Shanto 25000 Lek.

Në Shitje €49,500
 • 2 dhoma
 • banjo
 • 66
*-Super Okazion!! *-Shitet Apartament 2+1 66m2 *-Te Kodra Diellit. *-49500 euro.

Në Shitje €79,000
 • 2 dhoma
 • banjo
 • 76
*-Super Okazion *-Shitet apartament 2+1 76 m2 *-63 m2 verande.cmimi  *-79 mije euro 

Në Shitje €149,000
 • 3 dhoma
 • 2 banjo
 • 132
*-Shitet apartament 132 m2.*-Kati 2 pallat iri.*-2 ballkone. *-2 banjo. *-3 dhoma. *-Totalish e mobiluar.*-Super okazion.

Me Qera €200
 • 2 dhoma
 • 2 banjo
 • 100
*-Jepet me qera 2+1, 100 M2,  *-Kati 3, 2 banjo,  *-I mobiluar   

Në Shitje €76,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 75
*-Shitet Apartament 1+1 *- 73 M2, kati 4 banim.   *-Me hipoteke.  Prane Kompleksit Kika II,  *-79.500 euro te mobiluar. 76000 euro bosh