Në Shitje €350,000
 • 5 dhoma
 • 4 banjo
 • 324
*-SHITEN 6 VILA SEBASHKU OSE ME VETE   PRANE TEG  *-KOMPLEKSI ZHVILLOHET NE NJE SIPERFAQE  ME 5400 M2 .  *-SIPERFAQE E TRUALLIT PER VCDO VILE ESHTE 800-900M2. *-SIPERFAQE E ND

Në Shitje €22,000
 • 5 dhoma
 • 3 banjo
 • 310
*-SHITET VILE  ME SIPERFAQE NDERTIMI 310M2+ SIPERFAQE TURALLI 200M2 *-VIALA ESHTE NDERTIM 2 KATESH. *-VILA KA HIPOTEK E ESHTE E GATSHME PER BANIM. *-CMIMI I VILES ESHTE 22000 EURO. *-VENDODHJA E

Në Shitje €450,000
 • 10 dhoma
 • 4 banjo
 • 320
*-SHITET 4 VILA  SEBASHKU OSE ME VETE. *-VILAT NDODHEN  NE VLORE ME PMJE NGA DETI. *-VENDODHJA E VILAVE PRANE ZONES SE UJIT TE FTOHTE.. *-SECILA NGA VILAT KA SIPERFAQE TRUALLI 350M2. *-SECIL

Me Qera €400
 • 5 dhoma
 • 2 banjo
 • 130
*- VILE ME QERA    ME 3 KATE  *-  VILE   ESHTE E MOBILUAR . *-  VENDODHJA E VILES PRANE PEDIATRISE. *- CMIMI I VILES  400EURO 

Me Qera €1,500
 • 6 dhoma
 • 3 banjo
 • 280
*- VILE DY KATESHE ME QERA *- VILA PERBEHET NGA DY KATE ME NGA 140 METER KATRORE SECILI *- VILA NDODHET NE SELIT TE VOGEL NE AFERSI TE UNAZES

Në Shitje €3,000,000
 • 6 dhoma
 • 10 banjo
 • 1400
*-SHITET HOTEL  ME SIPERFAQE NDERTIMI 1400M2.  *-HOTELI ESHTE NDERTIMME 4 KATE. *-SIPERFAQIA E TRUALLIT TE HOTELIT ESHTE 2100M2. *- HOTELI ESHTE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT. *- HOTELI KA 6

Me Qera €4,000
 • 8 dhoma
 • 5 banjo
 • 460
*-SUPER VILE ME QERA. *-SIPERFAQE 460 M2. *-CMIMI 4000 EURO /MUAJ. *-VILA NODHET NE NJE NGA ZONAT ME TE KERKUARA TE TIRANES ME AJER TE PASTER DHE PAMJE NGA TIRANA. *-VILA KA 4 KATE, 5 DHOMA GJUMI, 5 T

Me Qera €700
 • 4 dhoma
 • banjo
 • 200
*-APARTAMENT 4+2 *-SIPERFAQJA : 200 m2 *-VENDNDODHJA : MBRAPA AMBASADES AMERIKANE  *-KATI I 2 *-NDERTIM EKZISTUES *-CMIMI : 700 EURO
fallback-no-image-19018

Me Qera €600
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 250
*-VILA NDODHET NE BERZHITE, NE ANE TE RRUGES SE VJETER NACIONALE TIRANE-ELBASAN, ME AKSES EDHE NE AUTOSTRADEN E RE *-VILA ESHTE 2 KATESHE, SECILI KAT KA NGA 2 DHOMA, KUZHINE, TUALET *-JEPET ME QERA E

Me Qera €1,200
 • dhoma
 • banjo
 • 400
*-NDODHET NE RRUGEN DYTESORE TIRANE-DURRES, PERBALLE VODAFONIT *-VILA NDODHET NE NJE ZONE SHUME TE QETE *-ESHTE E PERSHTATSHME PER BANIM, PER ZYRA, OSE AKTIVITET TJETER *-PERBEHET NGA 4 KATE, KU SECIL

Në Shitje €350,000
 • 5 dhoma
 • 4 banjo
 • 324
*-SHITEN 6 VILA SEBASHKU OSE ME VETE   PRANE TEG  *-KOMPLEKSI ZHVILLOHET NE NJE SIPERFAQE  ME 5400 M2 .  *-SIPERFAQE E TRUALLIT PER VCDO VILE ESHTE 800-900M2. *-SIPERFAQE E ND

Në Shitje €22,000
 • 5 dhoma
 • 3 banjo
 • 310
*-SHITET VILE  ME SIPERFAQE NDERTIMI 310M2+ SIPERFAQE TURALLI 200M2 *-VIALA ESHTE NDERTIM 2 KATESH. *-VILA KA HIPOTEK E ESHTE E GATSHME PER BANIM. *-CMIMI I VILES ESHTE 22000 EURO. *-VENDODHJA E

Në Shitje €450,000
 • 10 dhoma
 • 4 banjo
 • 320
*-SHITET 4 VILA  SEBASHKU OSE ME VETE. *-VILAT NDODHEN  NE VLORE ME PMJE NGA DETI. *-VENDODHJA E VILAVE PRANE ZONES SE UJIT TE FTOHTE.. *-SECILA NGA VILAT KA SIPERFAQE TRUALLI 350M2. *-SECIL

Me Qera €400
 • 5 dhoma
 • 2 banjo
 • 130
*- VILE ME QERA    ME 3 KATE  *-  VILE   ESHTE E MOBILUAR . *-  VENDODHJA E VILES PRANE PEDIATRISE. *- CMIMI I VILES  400EURO 

Me Qera €1,500
 • 6 dhoma
 • 3 banjo
 • 280
*- VILE DY KATESHE ME QERA *- VILA PERBEHET NGA DY KATE ME NGA 140 METER KATRORE SECILI *- VILA NDODHET NE SELIT TE VOGEL NE AFERSI TE UNAZES

Në Shitje €3,000,000
 • 6 dhoma
 • 10 banjo
 • 1400
*-SHITET HOTEL  ME SIPERFAQE NDERTIMI 1400M2.  *-HOTELI ESHTE NDERTIMME 4 KATE. *-SIPERFAQIA E TRUALLIT TE HOTELIT ESHTE 2100M2. *- HOTELI ESHTE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT. *- HOTELI KA 6

Me Qera €4,000
 • 8 dhoma
 • 5 banjo
 • 460
*-SUPER VILE ME QERA. *-SIPERFAQE 460 M2. *-CMIMI 4000 EURO /MUAJ. *-VILA NODHET NE NJE NGA ZONAT ME TE KERKUARA TE TIRANES ME AJER TE PASTER DHE PAMJE NGA TIRANA. *-VILA KA 4 KATE, 5 DHOMA GJUMI, 5 T

Me Qera €700
 • 4 dhoma
 • banjo
 • 200
*-APARTAMENT 4+2 *-SIPERFAQJA : 200 m2 *-VENDNDODHJA : MBRAPA AMBASADES AMERIKANE  *-KATI I 2 *-NDERTIM EKZISTUES *-CMIMI : 700 EURO
fallback-no-image-19018

Me Qera €600
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 250
*-VILA NDODHET NE BERZHITE, NE ANE TE RRUGES SE VJETER NACIONALE TIRANE-ELBASAN, ME AKSES EDHE NE AUTOSTRADEN E RE *-VILA ESHTE 2 KATESHE, SECILI KAT KA NGA 2 DHOMA, KUZHINE, TUALET *-JEPET ME QERA E

Me Qera €1,200
 • dhoma
 • banjo
 • 400
*-NDODHET NE RRUGEN DYTESORE TIRANE-DURRES, PERBALLE VODAFONIT *-VILA NDODHET NE NJE ZONE SHUME TE QETE *-ESHTE E PERSHTATSHME PER BANIM, PER ZYRA, OSE AKTIVITET TJETER *-PERBEHET NGA 4 KATE, KU SECIL

Me Qera €30000LEKE
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-SHTEPI NE KATIN E DYTE TE NJE NDERTESE 2 KATESHE, KU KATI I PARE ESHTE MAGAZINE  *-PLOTESISHT E MOBILUAR *-30,000 LEKE I DISKUTUESHEM

Në Shitje €300,000
 • dhoma
 • banjo
 • TOKE 2000 M2 + VILE 3K 350 M2 + MAGAZINE 200 M2
*-PRANE URES SE BESHIRIT *-TOKE 2000 M2 + VILE 3K 350 M2 + MAGAZINE 200 M2 *-E PAJISUR ME TE GJITHA DOKUMENTAT E PRONESISE *-UJE DHE DRITA 24 ORE *-SISTEM ELEKTRIK 3-FAZOR, ME TRANSFORMATOR 100 KW *-A