Shtëpi & VilaSUPER VILE ME QERA

Me Qera €4,000
 • 8 dhoma
 • 5 banjo
 • 460
*-SUPER VILE ME QERA.*-SIPERFAQE 460 M2.*-CMIMI 4000 EURO /MUAJ.*-VILA NODHET NE NJE NGA ZONAT ME TE KERKUARA TE TIRANES ME AJER TE PASTER DHE PAMJE NGA TIRANA.
4-2-jepet-me-qera

Me Qera €700
 • 4 dhoma
 • banjo
 • 200
*-APARTAMENT 4+2*-SIPERFAQJA : 200 m2*-VENDNDODHJA : MBRAPA AMBASADES AMERIKANE *-KATI I 2*-NDERTIM EKZISTUES*-CMIMI : 700 EURO
fallback-no-image-19018

Me Qera €600
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 250
*-VILA NDODHET NE BERZHITE, NE ANE TE RRUGES SE VJETER NACIONALE TIRANE-ELBASAN, ME AKSES EDHE NE AUTOSTRADEN E RE*-VILA ESHTE 2 KATESHE, SECILI KAT KA NGA 2 DHOMA, KUZHINE, TUALET*-JE
JEPET-ME-QERA-VILA-4-kateshe (4)

Me Qera €1,200
 • dhoma
 • banjo
 • 400
*-NDODHET NE RRUGEN DYTESORE TIRANE-DURRES, PERBALLE VODAFONIT*-VILA NDODHET NE NJE ZONE SHUME TE QETE*-ESHTE E PERSHTATSHME PER BANIM, PER ZYRA, OSE AKTIVITET TJETER*-PERBE
Shtepi 100 m2

Me Qera €30000LEKE
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-SHTEPI NE KATIN E DYTE TE NJE NDERTESE 2 KATESHE, KU KATI I PARE ESHTE MAGAZINE *-PLOTESISHT E MOBILUAR*-30,000 LEKE I DISKUTUESHEM
1

Në Shitje €300,000
 • dhoma
 • banjo
 • TOKE 2000 M2 + VILE 3K 350 M2 + MAGAZINE 200 M2
*-PRANE URES SE BESHIRIT*-TOKE 2000 M2 + VILE 3K 350 M2 + MAGAZINE 200 M2*-E PAJISUR ME TE GJITHA DOKUMENTAT E PRONESISE*-UJE DHE DRITA 24 ORE*-SISTEM ELEKTRIK 3-
1

Në Shitje €59,000
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 105 M2 NDERTIM + 510 M2 TOKE
*-NE KAMEZ, MBRAPA GJIMNAZIT "IBRAHIM RUGOVA", 300 M NGA  RRUGA KRYESORE*-DOKUMENTA TE RREGULLTA PRONESIE*-105 M2 SHTEPI 1K + 510 M2 TOKE*-OBORRI I SHTRUAR DHE I SISTEM
1

Me Qera €600IDISKUTUESHEM
 • 2 dhoma
 • 1 banjo
 • 74 M2 SHTEPI + 95 M2 OBORR
*-NDODHET NE ZONEN E LAPRAKES, NE RRUGEN VANGJEL NOTI, 50M NGA RRETH-RROTULLIMI I SHQIPONJES*-ME DALJE DIREKTE NE RRUGE*-SHTEPI PRIVATE, 1K, 74 M2 + OBORR 95 M2*-CMIMI ESHTE
Pamje e jashtme e shtepise

Në Shitje €139,000
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 126
*-NDODHET NE RR. FROSINA PLAKU, PRANE CONDOR CENTER DHE RRUGES SE KAVAJES*-SHTEPI 1 KATESHE ME 2 HYRJE, E PERSHTATSHME PER 2 FAMILJE*-4 DHOMA, 1 SALLON, 2 TUALETE, 2 OBORRE, SIPERFAQE
1b8247f8-6d38-4d37-9135-4592db258984

Me Qera €7,500
 • dhoma
 • banjo
 • 1000
*-VILE ME QERA*-SIPERFAQJA : 1000 M2*-VENDNDODHJA : RR. PJETER BOGDANI*-E PERSHTATSHME PER ZYRA, CALL CENTER ETJ*-4 KATE*-VENDPARKIM PER
alidem

Në Shitje €85,000
 • 3 dhoma
 • banjo
 • 240 M2
*-SHTEPI PRIVATE NE SHITJE*-SIPERFAQJA : 90 M2 SIPERFAQE BANIMI + 150M2 TRUALL*-VENDNDODHJA : ALI DEMI*-NE GJENDJE PER TU RIKONSTRUKTUAR*-CERTIFIKA
WhatsApp Image 2018-09-28 at 13.20.22

Në Shitje €100,000
 • dhoma
 • banjo
 • 2000 + 300
*-PRONA NDODHET PRANE PLEPAVE, DURRES*-PRONA PERBEHET NGA 2,000 M2 TOKE DHE 300 M2 NDERTESE, E CILA AKTUALISHT FUNKSIONON SI PUNISHTE MOBILIERIE*-PRONA DISPONON DOKUMENTA TE RREGULLTA