IndustrialeAMBJENT BIZNESI ME QERA BLLOK

Me Qera €5,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 500
*-AMBJET BIZNESI ME QERA.*-SIPERFAQE 500 M2.*-AMBJENTI KA 2 KATE NGA 250 M2 SECILI*-AMBJENTI NDODHET NE BLLOK DHE ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI, SUPERMARKE
AMBJENT BIZNESI ME QERA

Me Qera €1,100
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 300
*-AMBJENT ME QERA *-SIPERFAQE 300 M2*-LARTESI: 3.5 M*-AMBJENTI ESHTE TOTALISHT I RREGULLUAR*-KATI I PARE*-1 BANJO*-OBORR PER
AMBJENT BIZNESI, FABRIKE, FASONERI 1

Me Qera €4,500
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 1200
*- AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-JEPET ME QERA GODINE 3 KATESHE PER AMBJENT BIZNESI.*-AMBJENTI ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI, FABRIKE, FASONERI, MAGA
Dyqan 100 m2

Me Qera €30000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 100
*-PRANE QTU-se, RRUGA DYTESORE, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES*-MAGAZINA ESHTE E PAJISUR ME QEPEN*-KA NJE SIPERFAQE PREJ 100 M2*-PRONA KA DALJE DIREKTE NE RRUGE
1

Në Shitje €56,000
 • dhoma
 • banjo
 • 56
*-NE RRUGEN "ABDYL FRASHERI", PRANE LIBRIT UNIVERSITAR*-PALLAT I RI, KATI -1, 56 M2*-PAJISUR ME DOKUMENT PRONESIE*-I PERSHTATSHEM PER PARKIMIN E 2 MAKINAVE OSE PER MAGAZINIM
Street View

Me Qera €9,840
 • dhoma
 • banjo
 • 230 MBI TOKE + 1000 NENTOKE
*-PRONA NDODHET NE ZONEN E UNAZES SE RE, NE NJE ZONE MJAFT TE FREKUENTUAR DHE TE ZHVILLUAR ME BIZNESE TE NDRYSHME, NE TE ASHTUQUAJTUREN “PORTA E KASHARIT”*-PRONA ESHTE E NDARE NE 2 AMB
Street View

Në Shitje €2,460,000
 • dhoma
 • banjo
 • 230 MBI TOKE + 1000 NENTOKE
*-PRONA NDODHET NE ZONEN E UNAZES SE RE, NE NJE ZONE MJAFT TE FREKUENTUAR DHE TE ZHVILLUAR ME BIZNESE TE NDRYSHME, NE TE ASHTUQUAJTUREN "PORTA E KASHARIT"*-PRONA ESHTE E NDARE NE 2 AMBIENTE, 230
WhatsApp Image 2018-09-28 at 13.20.22

Në Shitje €100,000
 • dhoma
 • banjo
 • 2000 + 300
*-PRONA NDODHET PRANE PLEPAVE, DURRES*-PRONA PERBEHET NGA 2,000 M2 TOKE DHE 300 M2 NDERTESE, E CILA AKTUALISHT FUNKSIONON SI PUNISHTE MOBILIERIE*-PRONA DISPONON DOKUMENTA TE RREGULLTA
fallback-no-image-18316

Në Shitje €220,000
 • dhoma
 • banjo
 • 7000 + 300 + 80
*-6 KM NGA LAPIDARI, NE ANE TE RRUGES PER NE PEZE TE MADHE*-ARE 7000 M2 + KAPANON 300 M2 + SHTEPI 2K 40 M2*-NDERTIME CILESORE*-FURNIZIM ME UJE PUSI TE PASTER 24 ORE
6652931537370801295800836211_132299

Me Qera €3,600
 • dhoma
 • banjo
 • 480
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-VENDNDODHJA: PASKUQAN*-JEPET ME QERA 2 KATET E NJE GODINE 4 KATESHE.*-SIPERFAQE: 480 M2.*-PARKIM, UJE 24 ORE, ROJE 24 ORE.
fallback-no-image-18230

Me Qera €150000leke
 • dhoma
 • banjo
 • 500
*-PRONA NDODHET PRANE AUTOSTRADES, KM 7, ME DALJE NE AUTOSTRADE*-OBJEKTI ESHTE 2-KATESH, SIPERFAQE TOTALE NDERTIMI 500 M2 *-E PERSHTATSHME PER CDO LLOJ AKTIVITETI*-MUND
Untitled

Në Shitje €1,500
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 84
*-SHITET AMBJENT BIZNESI.*-AMBJENTI KA FUNKSIONUAR SI QENDER KURSESH PROFESIONALE.*-SIPERFAQE: 84 M2.*-ME HIPOTEKE TE RREGULLT.*-CMIMI: 1500 EURO / M2 I NEGOCIUES