Me Qera €7,000
 • dhoma
 • banjo
 • 568
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-JEPET ME QERA SUPER AMBJENT PER BIZNES*-AMBJENTI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER, KLINIKA MJEKSORE, ZYRA ETJ*-AMBJENTI ESHTE I NDARE NE 2 KATE ME NJE SIPERFAQE T

Në Shitje €550,000
 • dhoma
 • banjo
 • 100
*-SHITET AMBJENT BIZNESI *-AMBJENTI NDODHET NE RRUGE KRYESORE, BULEVARDI ZOGU I *-SIPERFAQE AMBJENTI 100 M2. *-CMIMI 5500 EURO / M2  – 550000 EURO I DISKUTUESHEM *-AMBJENTI DISPONON EDHE NJ

Me Qera €2,990
 • dhoma
 • banjo
 • 285.6
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-JEPET ME QERA SUPER AMBJENT PER BIZNES*-AMBJENTI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER, KLINIKA MJEKSORE, ZYRA ETJ*-KATI 1. SIPERFAQE 285.6 M2, CMIMI 2.990 Euro/ MUAJ.

Me Qera €1,100
 • dhoma
 • banjo
 • 496
AMBJENT BIZNESI*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-VENDNDODHJA: PASKUQAN*-JEPET ME QERA 2 KATET E NJE GODINE. *-SIPERFAQE: 496 M2 (248 m2 / KAT) *-PARKIM, UJE 24 ORE, ROJE 24 ORE, PASTRUESE.*-LARTESIA E KATIT

Me Qera €5,000
 • dhoma
 • banjo
 • 1520
*-JEPET ME QERA GODINE / AMBJNT BIZNESI *-GODINA KA 4 KATE ME FASADE XHAMI. *-380 M2 SECILI KAT I GODINES ME NJE SIPERFAQE TOTALE 1520 M2 NDERTIM *-GODINA KA EDHE 300 M2 OBBOR (200 M2 PERPARA DHE 100

Me Qera €1,100
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 300
*-AMBJENT ME QERA  *-SIPERFAQE 300 M2 *-LARTESI: 3.5 M *-AMBJENTI ESHTE TOTALISHT I RREGULLUAR *-KATI I PARE *-1 BANJO *-OBORR PERPARA *-VENNDODHJA: RRUGA DYTESORE PRANE QTU *-CMIMI: 1100 EURO /

Me Qera €5,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 500
*-AMBJET BIZNESI ME QERA. *-SIPERFAQE 500 M2. *-AMBJENTI KA 2 KATE NGA 250 M2 SECILI *-AMBJENTI NDODHET NE BLLOK DHE ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI, SUPERMARKET, DYQAN RROBASH, ZYRA, FAR

Me Qera €170000LEKE
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 700
*-AMBJENT BIZNESI ME 2 KATE + SHESH PERPARA. *-KATI PERDHE : 350 M2 , *-KATI PARE : 380 M2 , *-SHESHI : 350 M2 , *-SIPERFAQE: 700M2. *-CMIMI: 170.000 LEKE. *-VENDNDODHJA: AUTOSTRADA TIRANE – DUR

Në Shitje €100,000
 • dhoma
 • banjo
 • 2000 + 300
*-PRONA NDODHET PRANE PLEPAVE, DURRES *-PRONA PERBEHET NGA 2,000 M2 TOKE DHE 300 M2 NDERTESE, E CILA AKTUALISHT FUNKSIONON SI PUNISHTE MOBILIERIE *-PRONA DISPONON DOKUMENTA TE RREGULLTA HIPOTEKORE DHE

Me Qera €2,500
 • dhoma
 • 4 banjo
 • 924
*-KAPANON  INDUSTRIAL. *- NDERTIMI I RI. *-BUZE AUTOSTRADES TIRANE -DURRES. *-KA MAGAZINE DHE SHOWROOM  ME PAMJE  NGA AUTOSTRADA . *-SIPERFAQE 924M2. *- LARTESI 7-8M. PA KOLLONA NE MES

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 370
Ambjent me siperfaqe prej  170m2 kati i 1  200m2 kati i 2 pozicion kyc per cdo aktivitet

Me Qera €2,500
 • dhoma
 • 4 banjo
 • 924
*-KAPANON  INDUSTRIAL. *- NDERTIMI I RI. *-BUZE AUTOSTRADES TIRANE -DURRES. *-KA MAGAZINE DHE SHOWROOM  ME PAMJE  NGA AUTOSTRADA . *-SIPERFAQE 924M2. *- LARTESI 7-8M. PA KOLLONA NE MES

Në Shitje €1500EUROM2
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 293
*-ME HIPOTEKE *-KATI 2 *-ME FASADE XHAMI ( I PERSHTATSHEM PER EKSPOZITORE ) *-SIPERFAQE 293 M2 *-NDODHET NE RRUGE KRYESORE *-ADRESA : PRANE ASTIRIT  *-CMIMI 1500 EURO/M2

Me Qera €600
 • dhoma
 • banjo
 • 183 M2
-*MAGAZINE ME QERA -*SIPERFAQJA : 183 M2 -*VENDNDODHJA : RR. E DIBRES, MEDRESEJA -*KATI 0 -*CMIMI : 600 EURO

Me Qera €2,200
 • dhoma
 • banjo
 • 200 M2
-*AMBIENT BIZNESI ME QERA -*SIPERFAQJA : 200 M2 -*VENDNDODHJA : RR. ISMAIL QEMALI, BLLOK -*KATI 0 -*CMIMI : 2200 EURO

Me Qera €15,000
 • 27 dhoma
 • banjo
 • 2400
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA *-SIPERFAQJA : 2400 M2 *-VENDNDODHJA : LIQENI I THATE *-CMIMI : 15000 EURO

Me Qera €2M2
 • 1 dhoma
 • 3 banjo
 • 600
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA *-SIPERFAQJA : 584 M2 *-VENDNDODHJA : RR. SIRI KODRA, PRANE FRIGORIFERIT *-KATI I 3 *-1 ZYRE & 2 TUALETE *-TERMOIZOLIM *-TAVAN I VARUR *-SISTEM KONDICIONIMI QENDROR. *-K

Me Qera €3,000
 • dhoma
 • banjo
 • 500
*-VILE PER ZYRA ME QERA *-SIPERFAQJA : 500 M2 *-VENDNDODHJA : RR. MYSLYM SHYRI *-4 KATE *-GARAZHD PERSONAL *-E PERSHTATSHME PER ZYRA, SHKOLLA, ORGANIZATA ETJ *-I PERSHTATSHEM NE 10 AMBIENTE ZYRASH *-

Me Qera €600
 • dhoma
 • banjo
 • 200
*-JEPET ME QIRA PODRUM 200 M2 NE FSHATIN PRUSH BUZE RRUGES KRYESORE *- ZONA NE TE CILEN NDODHET PODRUMI ESHTE SHUME E PERSHTATSHME PER BIZNES  *-SIPERFAQJA E PODRUMIT 200M2 *-PODRUMI KA NDRICIM N

Me Qera €170000LEKE
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 700
*-AMBJENT BIZNESI ME 2 KATE + SHESH PERPARA. *-KATI PERDHE : 350 M2 , *-KATI PARE : 380 M2 , *-SHESHI : 350 M2 , *-SIPERFAQE: 700M2. *-CMIMI: 170.000 LEKE. *-VENDNDODHJA: AUTOSTRADA TIRANE – DUR

Me Qera €2,500
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 900
*-AMBJENT BIZNESI. *-KATI -1. *-SIPERFAQE: 900M2. *-CMIMI: 2500 EURO. *-VENDNDODHJA: KOMBINAT *-E PERSHTATSHME PER CDO LLOJ AKTIVITETI. *-AMBJENTI ESHTE I KOMPLETUAR ME SISTEM AUDIO. *-SISTEM KAMERASH

Në Shitje €1,500
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 84
*-SHITET AMBJENT BIZNESI. *-AMBJENTI KA FUNKSIONUAR SI QENDER KURSESH PROFESIONALE. *-SIPERFAQE: 84 M2. *-ME HIPOTEKE TE RREGULLT. *-CMIMI: 1500 EURO / M2 I NEGOCIUESHEM. *-KATI I 1. *-2 VENDPARKIME T