Me Qera €1,200
 • dhoma
 • 5 banjo
 • 400
*-AMBJENT ME QERA *-SIPERFAQJA AMBJENTIT 400 M2 *-AMBJENTI JEPE ME QERAA 1200 EURO *-AMBJENTI KA 5 TUALETE

Në Shitje €80,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 50
*-DYQAN NE SHITJE *-SIPERFAQJA E DYQANIT ESHTE 50 M2 *-CMIMI DYQANIT ESHTE 80000

Me Qera €70000LEKE
 • 1 dhoma
 • banjo
 • 53
*-JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI. *-SIPERFAQE 53 M2. *-AMBJENTI NDODHET PRANE MATERNITETIT TE RI NE KATIN E 2 TE NJE PALLATI BUZE RRUGE. *-AMBJENTI KA FASADE XHAMI ME MUNDESI REKLAMIMI PER BIZNESIN. *-

Në Shitje €180,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-SHITET APARTAMENT 2+1 *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PARE TE NJE PALLATI EKZISTUES. *-APARTAMENTI NDODHET NE KOMUNE TE PARISIT *-POZICIONI DHE KATI NE TE CILIN NDODHET APARTAMENTI E BEN NJE MUNDES

Me Qera €1,800
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 720 M2
  *-JEPET MAGAZINE ME QERA PRANE CITY PARK, *-SIPERFAQJA E TRUALLIT KU NDODHET MAGAZINA ESHTE 3.400 M2, DIMENSIONET E KAPANONIT JANE 15MT X  48MT ME LARTESI (H=7MT) KAPANONI ESHTE I NDERTUAR ME

Me Qera €30000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 28
*-JEPET ME QERA AMBIENT ME SIPERFAQE 28M2. *-VENDENDODHJA PRANE ISH BLLOKUT TIRANE.*- AMBIENTI KA TUALET.*- ALBIENTI KA TUALET.*- AMBIENTI NDODHET NE KATIN E 1.*- AMBIENTI ESHTE SHUME I PERSH
fallback-no-image-20176

Në Shitje €35,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 30
*-SHITET DYQAN *-NE RRUGEN STAVRI THEMELI SHITET DYQAN (AKTUALISHT NE GJENDJE PUNE SI USHQIMORE) *-DYQANI KA SIPERFAQE 30 M2 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA. *-DYQANI KA KLIENTELE TE RREGULLT DHE TE NGRITU

Me Qera €110000LEKE
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 120
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA *-AMBIENTI NDODHET NE RRUGEN MYSLYM SHYRI, PRANE SHALLVAREVE *-AMBIENTI NDODHET NE KAT TE 2 *-AMBIENTI KA NJE SIPERFAQE PREJ 120 M2 *-AMBIENTI DISPONON VENDPARKIM *-CMIMI :

Me Qera €2,990
 • dhoma
 • banjo
 • 285.6
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-JEPET ME QERA SUPER AMBJENT PER BIZNES*-AMBJENTI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER, KLINIKA MJEKSORE, ZYRA ETJ*-KATI 1. SIPERFAQE 285.6 M2, CMIMI 2.990 Euro/ MUAJ.

Me Qera €7,000
 • dhoma
 • banjo
 • 568
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-JEPET ME QERA SUPER AMBJENT PER BIZNES*-AMBJENTI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER, KLINIKA MJEKSORE, ZYRA ETJ*-AMBJENTI ESHTE I NDARE NE 2 KATE ME NJE SIPERFAQE T

Me Qera €1,200
 • dhoma
 • 5 banjo
 • 400
*-AMBJENT ME QERA *-SIPERFAQJA AMBJENTIT 400 M2 *-AMBJENTI JEPE ME QERAA 1200 EURO *-AMBJENTI KA 5 TUALETE

Në Shitje €80,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 50
*-DYQAN NE SHITJE *-SIPERFAQJA E DYQANIT ESHTE 50 M2 *-CMIMI DYQANIT ESHTE 80000

Me Qera €70000LEKE
 • 1 dhoma
 • banjo
 • 53
*-JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI. *-SIPERFAQE 53 M2. *-AMBJENTI NDODHET PRANE MATERNITETIT TE RI NE KATIN E 2 TE NJE PALLATI BUZE RRUGE. *-AMBJENTI KA FASADE XHAMI ME MUNDESI REKLAMIMI PER BIZNESIN. *-

Në Shitje €180,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 100
*-SHITET APARTAMENT 2+1 *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PARE TE NJE PALLATI EKZISTUES. *-APARTAMENTI NDODHET NE KOMUNE TE PARISIT *-POZICIONI DHE KATI NE TE CILIN NDODHET APARTAMENTI E BEN NJE MUNDES

Me Qera €1,800
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 720 M2
  *-JEPET MAGAZINE ME QERA PRANE CITY PARK, *-SIPERFAQJA E TRUALLIT KU NDODHET MAGAZINA ESHTE 3.400 M2, DIMENSIONET E KAPANONIT JANE 15MT X  48MT ME LARTESI (H=7MT) KAPANONI ESHTE I NDERTUAR ME

Me Qera €30000LEKE
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 28
*-JEPET ME QERA AMBIENT ME SIPERFAQE 28M2. *-VENDENDODHJA PRANE ISH BLLOKUT TIRANE.*- AMBIENTI KA TUALET.*- ALBIENTI KA TUALET.*- AMBIENTI NDODHET NE KATIN E 1.*- AMBIENTI ESHTE SHUME I PERSH
fallback-no-image-20176

Në Shitje €35,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 30
*-SHITET DYQAN *-NE RRUGEN STAVRI THEMELI SHITET DYQAN (AKTUALISHT NE GJENDJE PUNE SI USHQIMORE) *-DYQANI KA SIPERFAQE 30 M2 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA. *-DYQANI KA KLIENTELE TE RREGULLT DHE TE NGRITU

Me Qera €110000LEKE
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 120
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA *-AMBIENTI NDODHET NE RRUGEN MYSLYM SHYRI, PRANE SHALLVAREVE *-AMBIENTI NDODHET NE KAT TE 2 *-AMBIENTI KA NJE SIPERFAQE PREJ 120 M2 *-AMBIENTI DISPONON VENDPARKIM *-CMIMI :

Me Qera €2,990
 • dhoma
 • banjo
 • 285.6
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-JEPET ME QERA SUPER AMBJENT PER BIZNES*-AMBJENTI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER, KLINIKA MJEKSORE, ZYRA ETJ*-KATI 1. SIPERFAQE 285.6 M2, CMIMI 2.990 Euro/ MUAJ.

Me Qera €7,000
 • dhoma
 • banjo
 • 568
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-JEPET ME QERA SUPER AMBJENT PER BIZNES*-AMBJENTI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER, KLINIKA MJEKSORE, ZYRA ETJ*-AMBJENTI ESHTE I NDARE NE 2 KATE ME NJE SIPERFAQE T

Me Qera €2,200
 • 5 dhoma
 • 2 banjo
 • 180
*-JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI *-SIPERFAQJA E AMBJENTIT 180 M2. *-AMBJENTI NDODHET NE BLLOK DHE ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER ZYRA, LOKALE, DYQANE. *-AMBJENTI KA NEVOJE PER RIKONSTRUKSION (ME MARVES

Me Qera €60000LEKE
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-JEPET ME QERA DYQAN / AMBJENT BIZNESI.*-SIPERFAQE 80 M2.*-DYQANI MUND TE NDAHET EDHE NE DY DYQANE NGA 40 M2 SECILI.*-DYQANI NDODHET NE KOMUNEN E PARISIT PRANE RROTULLIMIT TE UNAZES.*-DYQANI JEPET ME