Me Qera €28M2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 105
*- AMBIENT BIZNESI  ME QERA  *- AMBIENTI  KA NJE SIPERFAQE 105M/2 *- AMBIENTI ESHTE KATI 1 *-ADRESA: RRUGA. VASO PASHA *-CMIMI: 28 EURO/M2

Me Qera €600
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 80
*-AMBIENTI PRANE TAJVANIT *-SIPERFAQE 80M2

Në Shitje €203,500
 • dhoma
 • banjo
 • 185
*- ME HIPOTEKE *- NDERTIM I RI *- ME FASADE XHAMI *-SIPERFAQE : 185 M2 *- KATI 0 *- ADRESA:KODRA E DIELLIT  *- I PERSHTATSHEM PER BAR,KLINIKE DENTARE ,MARKET,RESTORANT ETJ! *- CMIMI : 203 500 EUR

Me Qera €700
 • dhoma
 • banjo
 • 133M2
-*AMBIENT BIZNESI ME QERA -*SIPERFAQJA : 133 M2 -*VENDNDODHJA : ZOGU I ZI, PAS KARBURANTIT “ER PETROL” -*ME HIPOTEKE -*KATI 0 -*CMIMI : 700 EURO -*I PERSHTATSHEM PER DYQANE
fallback-no-image-12059

Me Qera €900
 • 4 dhoma
 • 2 banjo
 • 150
-*SUPER AMBIENT BIZNESI ME QERA -*SIPERFAQJA : 150 M2 -*VENDNDODHJA : RR. E KOSOVAREVE -*KATI 2 -*PERFUNDON BRENDA MUAJIT -*DYSHEME ME PARKET, PUNIME TEPER CILESORE, TERMOIZOLIM -*CMIMI : 900 EURO

Me Qera €1,000
 • 1 dhoma
 • banjo
 • 135
*-DYQAN ME QERA *-SIPERFAQJA : 135 M2 *-VENDNDODHJA : QENDER, FILLIMI I RR. DURRESIT *-OPEN SPACE *-GJYSEM BODRUM *- NDRICIM NATYRAL SHUME TE MIRE *-CMIMI : 1000€

Në Shitje €2500EUROM2
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 60 M2
*-SHITET AMBJENT (DYQAN) SE BASHKU ME BIZNESIN MARKET. *-ME HIPOTEKE. *-SIPERFAQE: 60 M2, KU PERFSHIHET EDHE NJE MAGAZINE MALLI DHE TUALET. *-KATI I PARE, PALLAT I RI. *-MARKETI DISPONON EDHE 6 FRIGOR

Me Qera €70000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 90
*-DYQAN ME QERA *-SIPERFAQJA : 90 M2 *-VENDNDODHJA : BLV. ZOGU I PARE, PAS ISH ZERI I POPULLIT *-I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI *-FASADE XHAMI **-PER BIZNES, MUAJI I PARE PA QERA *-CMIMI : 70000

Me Qera €1,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 130
*-AMBJENTI JEPET ME QERA   *-AMBJENTI ESHTE ME SIPERFAQE 130 M2 *-AMBJENI ESHTE BUZE RRUGE  *-AMBJENTI ESHT PRANE QENDRES KRISTAL *-QERAJA E AMBJENTIT ESHTE 1000 EURO

Me Qera €4,250
 • dhoma
 • banjo
 • 439
Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra, klinike dentare, klinike estetike, agjensi turistike, zyre avokatie, call center ose tjeter. Ambienti ndodhet tek nje pallati 8 katesh ne b

Në Shitje €135,000
 • dhoma
 • banjo
 • 30
*-SHITET DYQAN ME SIPERFAQE 30M2. *-NDERTIM I RI. *- ME HIPOTEK. *- NE BLLOK.NE QENDER BIZNEZI. *-CMIMI:135000EURO.
fallback-no-image-153

Në Shitje €50,000
 • dhoma
 • banjo
 • 55
*-DYQAN  ME SIPERFAQE 55M2. *- ME 2 KATE . *-SIPERFAQE E KATIT TE PARE 35M2. *-SIPERFAQE  E KATIT  TE DYTE 20M2. *- KA KONDICIONER. *- KA ASPIRIM. *-KATI I 2 I SHTRUAR MEPARKET. *-ME HI
fallback-no-image-170

Në Shitje €800M2
 • dhoma
 • banjo
 • 452
*-SHITET BAR-PALESTER. *- NDERTIM I  RI. *- SIPERFAQE  450M2. *-I MOBILUAR . *-ME HIPOTEK. *- CMIMI:800EUROM2. *-ADRESA :KOMUNA E PARISIT.

Me Qera €500
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 60
*-DYQAN ME SI[ERFAQE 60M2. *-NE RRUGE KRYESORE. *-CMIMI:70000LEKE. *-KATI I PARE. *-RRUGA PERLAT REXHEPI.
fallback-no-image-476

Në Shitje €125,000
 • 4 dhoma
 • 1 banjo
 • 63
*-SHITET DYQAN ME SIPERFAQE 63M2. *-AKTUALISH PARUKERI -QENDER ESTETIKE. *- NDERTIM EGZISTUES. *-PRANE ISH BLLOKUT. *-NE RRUGE KRYESORE. *-PRANE ISH BLLOKUT. *-CMIMI:125000euro.

Me Qera €20m2
 • dhoma
 • 4 banjo
 • 770
*-Ambjent ME SIPERFAQE 220 m2 kati I-re, dhe bodrum sip. 110 m2.+ambient 440 m2.kati i pare *Cmimi:20eurom2 i negociushem ne varesi te destinacionit te dhenies me qera, si dhe subjektit qe e merr me q

Në Shitje €90,000
 • 6 dhoma
 • 2 banjo
 • 165
*-SPA ME SIPERFAQE 165M2. *- NDERTIMI RI. *- NE KATIN E PARE. *- ME QIRA 1000EURO NE MUAJ. *- SHITET SI BIZNES 90000 EURO. *- KA 6 DHOMA MASAZHI . *-RRUGA SAMI FRSHERI 

Në Shitje €1100M2
 • dhoma
 • banjo
 • 40
*-Dyqan me siperfaqe 40 m2 *-Dyqan me siperfaqe 70 m2*-Dyqan me siperfaqe 90 m2*-Dyqan me siperfaqe 150 m2*-Dyqan me siperfaqe 250 m2.*-Dyqan me siperfaqe 400 m2. *-CMIMI:1100-1500EURO M2. *- NE KAMEZ

Me Qera €6M2
 • dhoma
 • 10 banjo
 • 1300
*-AMBIENT PER ZYRA   ME SIPERFAQE 1300M2. *-KATI I 2. *- KA KONDICIONIM . *- KA ASPIRIM. *-KA 10 TUALETE. *- KA SHKLLE ELEKTRIKE . *-PRANE ASTIRIT . *- ME FASAD XHAMI  NGA RRUGA KRYESOR

Me Qera €150
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 30
*-DYQAN ME SIPERFAQE 30M2. *- ME  FASAD XHAMI. *-  ME QEPEN. *- ME TUALET. *- SHUME I PERSHTATSHEM PER ZYRE, RROBAQEPESI ETJER, *- RRUGA  PETRO KORCARI PRAN OSHE TEK VASIL SHANTO. *-CMI

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 370
Ambjent me siperfaqe prej  170m2 kati i 1  200m2 kati i 2 pozicion kyc per cdo aktivitet

Me Qera €470
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 82
*-DYQAN ME SIPERFAQE 82M2. *- NDERTIM I RI. *- KATI I 1. *- ME HIPOTEK. *- PRANE RRUGES MUHAMET GJOLLESHA. *-CMIMI:50000LEKE  NE MUAJ.