Me Qera €1,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 140M2
*- AMBIENT BIZNESI DUPLEX ME QERA  *- AMBIENTI  KA NJE SIPERFAQE TOTALE 140M/2 (KATI 1-60M/2 DHE KATI 2- 80M2) *- AMBIENTI ESHTE KATI 1 *-ADRESA: RRUGA KAVAJES, KOPLEKSI DELIJORGJI *-CMIMI:

Në Shitje €1,500
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 84
*-SHITET AMBJENT BIZNESI. *-AMBJENTI KA FUNKSIONUAR SI QENDER KURSESH PROFESIONALE. *-SIPERFAQE: 84 M2. *-ME HIPOTEKE TE RREGULLT. *-CMIMI: 1500 EURO / M2 I NEGOCIUESHEM. *-KATI I 1. *-2 VENDPARKIME T

Me Qera €100000LEKE
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 115
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA *-SIPERFAQJA : 115 M2 *-VENDNDODHJA : ISH STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE, BUZE RRUGES *-I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI *-CMIMI : 100000 LEKE

Me Qera €2,990
 • dhoma
 • banjo
 • 285.6
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.*-JEPET ME QERA SUPER AMBJENT PER BIZNES*-AMBJENTI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER CALL CENTER, KLINIKA MJEKSORE, ZYRA ETJ*-KATI 1. SIPERFAQE 285.6 M2, CMIMI 2.990 Euro/ MUAJ.

Me Qera €200
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 55
*-TE KOPSHTI BOTANIK,  XHAMIA E RE *-PALLAT I RI, KATI 1 *-ME VETRATE XHAMI *-BOSH, I SHTRUAR ME PLLAKA, I SUVATUAR, I LYER *-TUALET ME PAJISJE HIDROSANITARE *-I PERSHTATSHEM PER FARMACI, PARUKER

Në Shitje €199,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 120
*- SHITET DYQAN/NJESI NE NJE NGA ZONAT E PREFERUARA TE QYTETIT PRANE INXHINIERISE SE NDERTIMIT *-DYQANI NDODHET NE KATIN PERDHE DHE KA DALJE/VETRATA NE TE DYJA ANET E PALLATIT *-PALLATIESHTE SHUME

Me Qera €150
 • 1 dhoma
 • 1 banjo
 • 30
*-DYQAN ME SIPERFAQE 30M2. *- ME  FASAD XHAMI. *-  ME QEPEN. *- ME TUALET. *- SHUME I PERSHTATSHEM PER ZYRE, RROBAQEPESI ETJER, *- RRUGA  PETRO KORCARI PRAN OSHE TEK VASIL SHANTO. *-CMI

Në Shitje €350,000
 • dhoma
 • 2 banjo
 • 230
*-SHITET SHTEPI + AMBJENT BIZNESI. *-SIPERFAQE TOTALE: 230 M2. *-SIPERFAQE AMBJENT BIZNESI: 100 M2. *-SIPERFAQE SHTEPIE: 130 M2. *-CMIMI: 230000 EURO. *-VENDNDODHJA: 21 DHJETORI, PRANE SUPERMARKET JOE

Me Qera €1,000
 • dhoma
 • banjo
 • 120
*-DYQAN ME QERA *-SIPERFAQJA : 120 M2 -*VENDNDODHJA : RR. ADEM JASHARI, PRANE FAKULTETIT JURIDIK *-KATI 0 *-CMIMI : 1000 EURO

Në Shitje €270,000
 • dhoma
 • banjo
 • 270
*-SHITET BIZNESI KLINIKE MJEKESORE PRANE PAZARIT TE RI, ME APARATURA DHE STAFIN TE ORGANIZUAR TASHME *-KLINIKE BASHKEKOHORE ME 12 SALLA OPERATORE, 3 SALLA STOMATOLOGJIKE, SALLE FIZIOTERAPIE, PEDIATRIE

Me Qera €20m2
 • dhoma
 • 4 banjo
 • 770
*-Ambjent ME SIPERFAQE 220 m2 kati I-re, dhe bodrum sip. 110 m2.+ambient 440 m2.kati i pare *Cmimi:20eurom2 i negociushem ne varesi te destinacionit te dhenies me qera, si dhe subjektit qe e merr me q

Me Qera €150
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 93
*- ME SIPERFAQE 93M2. *-PRANE LIQENIT ARTIFICIAL. *-I PERSHTATSHEM PER BAR -KAFE OSE ZYRA. *-CMIMI:1200EURO M2. 

Me Qera €50000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 50
*-JEPET ME QERA *-DYQAN *-50M2 *-PRANE GJIMNAZIT PARTIZAN *-CMIMI 50.000 LEKE *-NE PERDORIM SI LOKAL *-E PERDORSHME DHE SI LLOTO SPORT

Me Qera €100000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 200
-*AMBIENT ZYRE ME QERA -*SIPERFAQJA : 200M2 -*VENDNDODHJA : TIRANE E RE, PRANE FAKULTETIT TE DREJTESISE -*KATI 0 -*CMIMI : 100000 LEKE

Në Shitje €37000000LEKE
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 47
*-SHITET DYQAN *-LAGJA NR 6 DURRES , RRUGA MBRETI MYTIL *-SIPERFAQJA 47M2  *-1 BANJO  *-DRITA +UJE *-KATI I PARE NE PALLAT TE RI *-CMIMI 37 MILION LEKE , I DISKUTUESHEM

Në Shitje €100,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 64
*-AMBJENT BIZNESI NE SHITJE. *-SIPERFAQE 62 M2. *-CMIMI: 100.000 EURO *-AMBJENTI ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI. *-SHUME I PERSHTATSHEM PER ZYRA, NOTER, AVOKAT, PARUKERI ETJ. *-UJE / DR

Në Shitje €155,000
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 185
-* SHITET DYQAN BUZ RUGE ME SHIKUESHMERI TE PASTER NGA KALIMTARET   -* VENDODHJA RRUGA, KODRA E DIELLIT 5. TIRANE  -* SIPERFAQIA 185 m2 ME DOKUMENTACION TE RREGULLTE 

Me Qera €1,500
 • dhoma
 • 1 banjo
 • 400
*-SIPERFAQJA E AMBJENTIT ESHTE 400 M2 *-AMBJENTI KA QERA 1500 EURO  *-AMBJENTI ESHTE NDERTIM 1 KATESH  *-AMBJENTI KA SIPERFAQJE TE PANDARE
fallback-no-image-26300

Me Qera €1,250
 • dhoma
 • banjo
 • 140
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA ME SIPERFAQE 140M2 . PRANE RRUGES BARDHYL. *-AMBIENTI NDODHET NE KATIN E DYTE .  *-  AMBIENTI ESHTE ME FASAD XHAMI.  *-  AMBIENTI KA HYRJEN NGA RRUGA KRTE

Në Shitje €170,000
 • 3 dhoma
 • 1 banjo
 • 110
*-AMBIENT BISNESI ME SIPERFAQE 110M2. *- NDERTIM I RI. *-KATI I 1 DHE 2. *- ME HIPOTEK. *- AKTUALISHTE ME QERA 60.000LEKE  NE MUAJ. *-CMIMI I SHITJES 170.000EURO.I DISKUTUESHEM. *-RR: VORPSET PRA

Me Qera €550
 • dhoma
 • banjo
 • 262
*-SIPERFAQE 262M2. *-NDERTIM I RI. *-ME HIPOTEK. *-I LARTE 4.8M. *-KA VENDE PARKIMI. *-I PERSHTATSHEM PER RESTORANT, PALESTER,MARKET,ZYRA, CALL CENTER. *-VENDENDODHJA ” PRANE LIQENIT  TE TH

Në Shitje €60,000
 • dhoma
 • banjo
 • 30 M2
-*AMBIENT BIZNESI NE SHITJE -*SIPERFAQJA : 30 M2 -*VENDNDODHJA : BULEVARDI BAJRAM CURRI -*KATI 0 -*POZICIONIM I ORIENTUESHEM DHE I PERSHTATSHEM -*CMIMI : 60000 EURO