Kodi Identifikimit të Pronës: 26759
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€195,000 Në Shitje

VASIL SHANTO

Kontakto
Cmimi €195,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 134
Dhoma 4
Banjo 2
Kati 4
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa VASIL SHANTO
Kategoria
Fjalët Kyce  
 
*- HYRJA NDODHET TE VASIL SHANTO 
*- HYRJA KA 3 DHOMA GJUMI, SOXHORNO, KUZHINE , DY TUALETE DHE TRE BALLKONE 
*- HYRJA KA SIPERFAQE 134 M2
*- HYRJA KA ORIENTIM NGA LINDJA E DIELLIT 
*- HYRJA NDODHET NE KATIN E KATERT 
*- HYRJA ESHTE E PERBASHKET PER TE DY APARTAMENTAT
*- HYRJA KA CMIM 195,000 EURO

Komentet