Kodi Identifikimit të Pronës: 6578
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€2,500 Me Qera

KOMPLEKSI AKACIA

Kontakto
Cmimi €2,500
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 360
Dhoma 4
Banjo 3
Total Kate 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 0 Kilometra
Adresa KOMPLEKSI AKACIA
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- JEPEN ME QERA  4 VILA SE BASHKU PRANE NJERA -TJETRES.

*- JEPEN ME QERA DHE   SECILA ME VETE.
*-  SIPERFAQE  OBORRI SECILA 350M2.
*-  SIPERFAQE KATI I VILES 120M2.
*-  NDERTIMET JANE ME 2 KATE DHE BODRUM  ME LARTESI 3 M.
*- CMIMI: 2500EURO.
*- JEPEN ME QERA TE MOBILUARA OSE BOSH.* MOBILIM SIPAS DESHIRES.
*- ADRESA: PRANE   KOMPLEKSIT AKCIA.

Komentet