Kodi Identifikimit të Pronës: 26296
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1,350 Me Qera

Blloku, Tiranë

Kontakto
Cmimi €1,350
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 136
Opsione
Hipotekë
Kondicioner
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Blloku, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra, klinike dentare, klinike estetike, agjensi turistike, zyre avokatie ose tjeter.

Ambienti ndodhet tek nje pallati 8 katesh ne bllok, ambienti eshte Openspace ka nje siperfage 136m2, me hyrje personale nga kati 0 (ne rruge) qe e bene te aksesueshme ne ambjentin ku mund te krijohet si recepsion.

Ne ambientet eshte cdo gje e investuar mire dhe me materiale shume cilesore.
Ambienti eshte i rrethuar me drite natyrale, zoteron kondicioner, vetrata me dopio xham, tualete 2, ndarje te personalizuara dhe parkim jashte kesaj prone.

Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe shume strategjike per biznes pasi eshte shume e lehte per tu aksesuar dhe eshte nder pallatet me cilesor ne Tirane.

Furnizimi 3 fazore, non stop.

Ambjent me kondicioner i klimatizuar.

Cmimi 1.350€ 


Komentet