Kodi Identifikimit të Pronës: 27557
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€6M2 Me Qera

Ministria e Arsimit dhe Sportit, Rruga e Durrësit, Tiranë
logo.png

Kontakto
Cmimi €6M2
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 250
Total Kate 2
Opsione
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Ministria e Arsimit dhe Sportit, Rruga e Durrësit, Tiranë
Kategoria ,
Fjalët Kyce  

*-AMBIENT  BIZNESI  ME SIPERFAQE 250M2 PRANE  MINISTRISE SE ARSIMIT.

*-AMBIENTI ESHTE I ORGANIZUAR NE 2 KATE .  . 
*- AMBIENTI ESHTE I PERSHTATSHTEM PER MARKET.
*-CMIMI 6 EURO M2.


Komentet