Kodi Identifikimit të Pronës: 28627
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€500 Me Qera

Babrru

Kontakto
Cmimi €500
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 300
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Babrru
Kategoria , ,
Fjalët Kyce  

*-AMBIENT BIZNESI ME QERA ME SIPERFAQE 300 M2  NE BABRRU .

*- AMBIENTI NDODHET NE KATIN E  2.
*- AMBIENTI ESHTE  I ORGANIZUAR AKTUALISHT ME DHOMA ,POR QE MUND TE ORGANIZIHET DHE NJE SIPERFAQE  E PANDARE  PASI NDRJET JANE BERE ME GIPS.
*-CMIMI: 500EURO.

Komentet