Cmimi €1,000
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 140M2
Banjo 1
Kati 1
Opsione
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Kompleksi Delijorgji, Rruga e Kavajës, Tiranë
Kategoria ,
Fjalët Kyce  
Pershkrimi

*- AMBIENT BIZNESI DUPLEX ME QERA 

*- AMBIENTI  KA NJE SIPERFAQE TOTALE 140M/2 (KATI 1-60M/2 DHE KATI 2- 80M2)
*- AMBIENTI ESHTE KATI 1
*-ADRESA: RRUGA KAVAJES, KOPLEKSI DELIJORGJI
*-CMIMI: 1000 EURO