Kodi Identifikimit të Pronës: 24438
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€280 Me Qera

Rruga Shefqet Musaraj, Tiranë
WhatsApp Image 2019-06-21 at 12.52.02.jpeg

Kontakto
Cmimi €280
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 70M2
Banjo PO
Kati 1
Opsione
Hipotekë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Shefqet Musaraj, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- JEPEN 3 AMBIENTE MAGAZINIMI ME QERA 

*- AMBIENTET KANE SIPERFAQE 70M/2, 70M/2 DHE 60M/2
*- AMBIENTET JANE KATI 1
*- AMBIENTET JEPEN TE GJITHA BASHKE OSE SECILA ME VETE
*-ADRESA: RRUGA. SHEFQET MUSARAJ (PRANE 21 DHJETORIT)
*-CMIMI: 35’000 LEKE

Komentet