Kodi Identifikimit të Pronës: 20837
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1,100 Me Qera

Paskuqan

Kontakto
Cmimi €1,100
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 496
Total Kate 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Paskuqan
Kategoria , , ,
Fjalët Kyce  

AMBJENT BIZNESI
*-AMBJENT BIZNESI ME QERA.
*-VENDNDODHJA: PASKUQAN
*-JEPET ME QERA 2 KATET E NJE GODINE.

*-SIPERFAQE: 496 M2 (248 m2 / KAT)

*-PARKIM, UJE 24 ORE, ROJE 24 ORE, PASTRUESE.
*-LARTESIA E KATIT 3.5 M.

*-I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI, KEPUCARI, RROBAQEPSI, LINJA PRODHIMI, SHOQATA, KOLEGJE ETJ.
*-PARKIM ME SIPERFAQE 1500 M2.
*-AMBJENTI ESHTE I RRETUAR ME MURE DHE DERE HEKURI

*-CMIMI: 1100 EURO / MUAJ.


Komentet