Kodi Identifikimit të Pronës: 26504
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€500 Me Qera

RRUGA E KAVAJES.

Kontakto
Cmimi €500
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 67
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 7
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Distanca: 1 Kilometra
Adresa RRUGA E KAVAJES.
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN E KAVAJES.

*- APARTAMENTI KA DHE NJE VEND PARKIMI. 
*-APARTAMENTI ESHTE SHUME AFER QENDRES . 
*- APARTAMENTI  ESHTE I MOBILUAR. 
*- APARTAMENTI  NDODHET NE KATIN E 7.
*-CMMI I APARTAMENTIT  ESHTE : 500EURO. 

Komentet