Kodi Identifikimit të Pronës: 26684
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€400 Me Qera

Don Bosco, Tiranë

Kontakto
Cmimi €400
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 73
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Don Bosco, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN DON BOSKO
*-APARTAMENTI  KA 1 DHOME ,NJE TUALET DHE  BALLKON 
*APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR
*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 73 M2
*APARTAMENTI NDODHET  NE KATIN E TRETE
*APARTAMENTI KA CMIM 400 EURO NE MUAJ

Komentet