Kodi Identifikimit të Pronës: 26705
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€320 Me Qera

Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Kontakto
Cmimi €320
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 36
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 5
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN MYSLYM SHYRI 

*-APARTAMENTI KA NJE DHOME GJUMI, KUZHINE , NJE TUALET DHE NJE BALLKON  
*-APARTAMENTI KA  SIPERFAQE 36 M2
*-APARTAMENTI KA MOBILIM BASHKEKOHOR
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PESTE
*-APARTAMENTI KA CMIM 320 EURO NE MUAJ

Komentet