Kodi Identifikimit të Pronës: 31809
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€30000LEKE Me Qera

Rruga Sulejman Delvina, Tiranë

Kontakto
Cmimi €30000LEKE
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 40
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

 

*-Apartament  me qera 1÷1 tek rruga Sulejman Delvina, 
*-apartamenti eshte i kompletuar ,gjithashtu i përshtatshme dhe per zyra.
*-Çmimi 300mij lek


Komentet