Kodi Identifikimit të Pronës: 19431
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€78,000 Në Shitje

Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë

Kontakto
Cmimi €78,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 64
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 5
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE 

*-APARTAMENTI ESHTE  PJESERISHTE I MOBILUAR ME CDO GJE TE RE.
*-APARTAMENTI ESHTE I RIKONSTRUKTUAR TERESISHTER.
*- SIPERFAQIA E APARTAMENTIT ESHTE 64M3 BRUTO DHE 54.73M2 NETO.
*-APARTAMENTI NDODHET  NE KATIN E 5.
*-ORJENTIMI I APARTAMENTIT ESHTE LINDJE.
*-APARTAMENTI ESHTE I HIPOTEKUAR.
*-VENDENDODHJA E APARTAMENTIT ESHTE NE RRUGEN 4 DESHMORET.
*-CMIMII APARTAMENTIT ESHTE 78000EURO 

Komentet