Kodi Identifikimit të Pronës: 20281
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€370 Me Qera

Rruga Mine Peza, Tiranë

Kontakto
Cmimi €370
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 55
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Mine Peza, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce   

*-APARTAMENT ME QERA 1+1
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 5
*-SIPERFAQE APARTAMENTIT 55 M2.
*-CMIMI 370 EURO.
*-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN MINE PEZA.
*-APRTAMENTI ESHTE I SAPORINOVUAR ME MOBILJE TERESISHT TE REJA ( FRIGORIFER ,LAVATRICE , SOBE GATIMI , 2 TV NE SECILIN AMBJENT, KUZHINE PLUS DHOME GJUMI , I SHTRUAR ME PARKET CILESOR).
*-APARTAMENTI OFRON TE GJITHA MUNDESITE PER NJE QENDRIM TEPER KOMOD.
*-APARTAMENTI NDODHET VETEM 2 MIN LARG ZOGUT TE ZI DHE 10 MIN NE KEMBE NE QENDER.


Komentet