Kodi Identifikimit të Pronës: 20388
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€350 Me Qera

Rruga Ali Demi, Tiranë

Kontakto
Cmimi €350
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 60
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Ali Demi, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce   

*-APARTAMENTI ESHTE ME PAMJE TE BALLKONIT DHE
DHOMES SE NDENJES NGA RRUGA KRYESORE

*-APARTAMENTI ORGANIZOHET 1 DHOME 1 KUZHINE
BALLKON, SALLON , DHOME NDENJE TE GJITHA AMBJENTET TE KOMPLETUARA DHE I
MOBILUAR NE GJENDJE BASHKOHORE, TE GJITHA TE PAPERDORURA TE REJA.


Komentet