Kodi Identifikimit të Pronës: 20810
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€350 Me Qera

Rruga Diga e Liqenit

Kontakto
Cmimi €350
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 70
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 4 Kilometra
Adresa Rruga Diga e Liqenit
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 1+1 ME QERA 

*- APARTAMENT ESHTE  NE NDERTIM I RI.
*-  APARTAMENTI  ESHTE NE KATIN E 3.
*- APARTAMENTI  NDODHET PRANE MARKET PAMI  PRANE LIQENIT 
*- APARTAMENTI KA DHE GARAZH 
*-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 350EURO. 

Komentet