Kodi Identifikimit të Pronës: 20936
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€350 Me Qera

Rruga Eduard Mano, Tiranë
QERA 1+1.png

Kontakto
Cmimi €350
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 60
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 1
Opsione
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rruga Eduard Mano, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT ME QERA 1+1

*-APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE PREJ 60 M2.
*-CMIMI 350 EURO / MUAJ.
*-
APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 1 TE NJE PALLATI
4-KATESH (NDERTIM I RI) ME OBORRIN E VET TE RRETHUAR.
*-APARTAMENTI ESHTE I
MOBILUAR, KA DHOME GJUMI, KUZHINA SE BASHKU ME SOXHORNON, TUALET DHE BALLKON.
NDODHET NE NJE ZONE TE QETE PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK.
*-APARTAMENTI ESHTE I DISPONUESHEM NE FILLIM TE SHKURTIT

Komentet