Kodi Identifikimit të Pronës: 22366
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€84,000 Në Shitje

Rruga Mihal Popi 3, Tirana, Shqipëria

Kontakto
Cmimi €84,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 100
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 6
Total Kate 6
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Mihal Popi 3, Tirana, Shqipëria
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE BEHET DHE 2+1

*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 100 M2
*-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 84000 EURO
*-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 6 ASHENSORI NE PROCES
*-APARTAMENTI I PAJISUR ME HIPOTEKE

Komentet