Kodi Identifikimit të Pronës: 22487
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€250 Me Qera

Materniteti "Mbretëresha Geraldine", Bulevardi Zogu I, Tiranë
LOGOJA.jpg

Kontakto
Cmimi €250
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 60
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Materniteti "Mbretëresha Geraldine", Bulevardi Zogu I, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 1+1 ME QERA 

*- APARTAMENTI ESHTE NDERTIM I EGZISTUES.
*-  APARTAMENTI ESHTE 60 M2. 
*-APARTAMENTI NDODHET PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE DHE MATERNITETIT TE VJETER.
*- CMIMI I APARTAMETIT  ESHTE 250 EURO.
*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR.

Komentet