Kodi Identifikimit të Pronës: 23151
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€104,000 Në Shitje

Zogu I Zi Square, Tiranë

Kontakto
Cmimi €104,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 104
Dhoma 1+1
Banjo 1
Kati 6
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ujë 24Orë
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Zogu I Zi Square, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 1+1 NE SHITJE PRANE ZOGUT TE ZI I PERSHTATSHEM PER 2+1.

*-APARTAMENTI ESHET ME PUNIME CILESORE DHE BASHKEKOHORE.
*-APARTAMENTI ESHTE I ARREDUAR ME CDO GJE TE RE.
*- SIPERFAQIA ESHTE 104 M2.
*-APARTAMETI DODHE T NE KATIN E 6. 
*- ORJENTIMI I APARTAMENTIT ESHTE JUG.
*- CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 104000EURO.


Komentet