Cmimi €59,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 84
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 6
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 4 Kilometra
Adresa Rruga Besim Alla, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
Pershkrimi
*-SHITET APARTAMENT 2+1.
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 6  TE NJE PALLATI TE RI ME ASHENSOR.
*-APARTAMENTI ESHTE 84 M2 ME HIPOTEKE.
*-APARTAMENTI SHITET I MOBILUAR.
*-

Normal
0

14

false
false
false

IT
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Tabella normale”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-qformat:yes;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin-top:0cm;
mso-para-margin-right:0cm;
mso-para-margin-bottom:10.0pt;
mso-para-margin-left:0cm;
line-height:115%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:”Calibri”,”sans-serif”;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-fareast-font-family:”Times New Roman”;
mso-fareast-theme-font:minor-fareast;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:”Times New Roman”;
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NE: 1 SALLON NDENJE ME
DALJE NE BALLKON, KUZHINE, 1 DHOME GJUMI, 1 DHOME FEMIJESH ME DALJE NE
BALLKON, NJE TUALET I MADH ME DRITARE, DHE NJE BALLKON. DRITARET JANE DOPJO
XHAM SI DHE TE PAJISURA ME GRILA CILESORE.

*-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 59000 EURO.