Kodi Identifikimit të Pronës: 20938
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€160,000 Në Shitje

Rruga Perlat Rexhepi, Tiranë

Kontakto
Cmimi €160,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 92.5
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 3
Opsione
Hipotekë
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Perlat Rexhepi, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-SHITET APARTAMENT 2+1
*-APARTAMENTI NDODHET NE ZONEN E BLLOKUT TIRANE, RRUGA PERLAT REXHEPI.
*-APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE PREJ 92.5 SIPERFAQE E BRENDESHME . SIPERFAE TOTALE 103M2.
*-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 160.000 EURO.
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 3
*-APARTAMENTI ORGANIZOHET NE 1 SALLON, 2 DHOMA GJUMI, 1 BANJO DHE 2  BALLKONE.
*-APARTAMENTI SHITET PJESERISHT I MOBILUAR.
*-APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE TE RREGULLT.

 


Komentet