Kodi Identifikimit të Pronës: 21043
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€92,000 Në Shitje

Rruga Sami Frashëri 11, Tirana, Shqipëria

Kontakto
Cmimi €92,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 68.5
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Total Kate 5
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Sami Frashëri 11, Tirana, Shqipëria
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT NE SHITJE 2+1

*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 68.5 M2
*-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 92000 EURO
*-APARTAMENTI KA ORIENTIM LINDJE DHE PERENDIM
*-APARTAMENTI NDOHDET NE PALLAT EKZISTUES
*-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 4

Komentet