Cmimi €145,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 117
Dhoma 2
Banjo 2
Parkim Privat 1 Veture
Kati 3
Total Kate 4
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Kodra e Diellit Residence, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
Pershkrimi

*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE

*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 117 M2
*-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 145000EURO
*-APARTAMENTI KA 2 TUALETE DHE NJE VERANDE
*-APARTAMENTI NODHET NE KAT TE 3
*-APARTAMENTI KA DHE VENDPARKIM